Posuvné dveře Přírodní 90 x 208 cm Masivní borovicové dřevo [3445612]
Kód: 3445612Detailní popis produktu
Oživ svůj interiér s našimi moderními posuvnými dveřmi, které spojují funkčnost se současným vzhledem. Jejich kompaktní mechanismus je super pro maximální využití prostoru a dělá plynulý přechod mezi místnostmi.
- Struktura z borového dřeva: Tyhle dveře jsou vyrobené z masivního borového dřeva, což dodává přírodní vzhled a zajišťuje jejich odolnost a stabilitu.
- Prvky s práškovým lakováním: Posuvná dráha z odolné práškově lakované oceli v černé barvě vypadá moderně a chrání proti opotřebení.
- Posuvný horní mechanismus: Horní dráha se pohybuje po stranách snadno a plynule, šetří prostor a zajišťuje jednoduchou obsluhu.
- Prostorově úsporný design: Tento minimalistický design šetří místo a je ideální do menších místností, což ho skvěle dělá pro městské bydlení.
- Tipy na údržbu: Udržuj tyhle dveře jednoduchým otřením vlhkým hadříkem a vyhni se silným čisticím prostředkům. Pravidelná péče zajistí jejich hladké fungování.
- Barva: Přírodní
- Materiál: Masivní borovicové dřevo
- Celkové rozměry: 183 x 2,5 x 208 cm (D x Š x V)
- Závaží: 20,09 kg
- Pouze pro použití v interiéru
- Dodávky:
- 1 x Dveře na stáji
- 2 x Posuvné kolejnice
- 2 x Kolečka
- 2 x Zarážky
- 1 x Podlahový vodič
- 2 x Blok proti skoku
- 5 x Upínací svorky
- Jiný potřebný hardware
- Vyžaduje sestavení: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dřevěné |
|---|---|
| EAN: | 8721451786290 |
| Šířka: | 2.5 cm |
| Hloubka: | 183 cm |
| Výška: | 208 cm |
| Barva: | světlé dřevo |
| Materiál: | masivní dřevo |
| Hmotnost: | 22.29 kg |
| Celkové rozměry: | 183 x 2,5 x 208 cm (D x Š x V) |
| Závaží: | 20,09 kg |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Rozměr balení 1: | 19.8 x 8.2 x 98.2 cm |
| Rozměr balení 2: | 43.2 x 13.7 x 93.3 cm |
-1.png)