Posuvné dveře Přírodní 100 x 208 cm Masivní borovicové dřevo [3445651]
Kód: 3445651Detailní popis produktu
Změňte svůj interiér s našimi moderními posuvnými dveřmi, co spojí funkčnost s estetikou. Kompaktní mechanismus krásně optimalizuje prostor a usnadňuje klidné přechody mezi místnostmi.
- Struktura z borového dřeva: Tyhle posuvné dveře jsou z masivního borového dřeva, které dodává přírodní vzhled a skvěle se hodí k jakémukoliv interiéru, plus je silné a stabilní.
- Železné prvky s práškovým nástřikem: Dráha je z odolného práškovaného železa, co dává elegantní černý povrch, zjemňuje moderní vzhled a chrání proti opotřebení.
- Horní posuvný mechanismus: Dveře se posouvají bez námahy do strany, což dává snadný přístup a šetří prostor, když se nepoužívají.
- Design šetřící prostor: Tyhle dveře jsou navržené tak, aby efektivně využívaly prostor, ideální do malých pokojů a městských bytů.
- Údržba: Stačí je otřít vlhkým hadrem, vyhněte se agresivním chemikáliím. Pravidelná péče zajistí plynulý chod.
- Barva: Přírodní
- Materiál: Masivní borovicové dřevo
- Celkové rozměry: 183 x 2,5 x 208 cm (D x Š x V)
- Závaží: 23,06 kg
- Pouze pro použití v interiéru
- Dodávky:
- 1 x Dveře na stáji
- 2 x Posuvné kolejnice
- 2 x Kolečka
- 2 x Zarážky
- 1 x Podlahový vodič
- 2 x Blok proti skoku
- 5 x Upínací svorky
- Jiný potřebný hardware
- Vyžaduje sestavení: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dřevěné |
|---|---|
| EAN: | 8721451786689 |
| Šířka: | 2.5 cm |
| Hloubka: | 183 cm |
| Výška: | 208 cm |
| Barva: | světlé dřevo |
| Materiál: | masivní dřevo |
| Hmotnost: | 25.26 kg |
| Celkové rozměry: | 183 x 2,5 x 208 cm (D x Š x V) |
| Závaží: | 23,06 kg |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Rozměr balení 1: | 16 x 8.5 x 107.5 cm |
| Rozměr balení 2: | 43.2 x 14 x 103.1 cm |
-1.png)