Posuvné dveře NARVIK Přirozená a černá 85 x 210 cm (213,5 cm) [3445343]
Kód: 3445343Detailní popis produktu
Proměňte svůj interiér s našimi moderními posuvnými dveřmi, které spojují funkčnost s cool vzhledem. Kompaktní mechanismus je ideální k optimalizaci uspořádání místností a vytváří plynulý přechod mezi prostory.
- Struktura z borovicového dřeva: Dveře jsou z masivního borovicového dřeva, dodávají prostoru přírodní vzhled a hodí se k různým stylům interiéru, přičemž zajišťují pevnost a stabilitu.
- Práškově lakované ocelové prvky: Držák je z odolné práškově lakované oceli, která dodává moderní černý vzhled a chrání ho před opotřebením.
- Posuvný horní mechanismus: Horní lišta se pohybuje na jednu stranu snadno, což zaručuje jednoduchý přístup a plynulý pohyb, aniž by zabírala další prostor.
- Úsporný design: Dveře jsou navržené tak, aby šetřily prostor, díky minimalistickému designu se hodí i do malých místností, ideální pro městský život.
- Tipy na údržbu: Udržujte je tak, že je otřete vlhkým hadrem a vyhněte se drsným chemikáliím. Pravidelný úklid zajistí, že budou fungovat jak mají.
Je dobré vědět:
- Neužívej tento produkt, pokud jsou nějaké součásti poškozené, roztržené nebo chybí.
- Barva: Přirozená a černá
- Materiál: Masivní borové dřevo a práškově lakovaná ocel
- Celkové rozměry: 213,5 x 3,5 x 210 cm (D x Š x V)
- Závaží: 32,82 kg
- Úspora místa
- Posuvná horní část
- Maximální hmotnost: 100 kg
- Pouze pro použití v interiéru
- Dodávky:
- 1 x Dveře
- 1 x Posuvná kolejnice (213,5 cm)
- 2 x Kloub
- 2 x Zarážka
- 1 x Návod
- 2 x Blok proti skoku
- 5 x Upínací svorka
- Další potřebný hardware
- Vyžaduje sestavení: Ano
- Název rozsahu: Narvik
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dřevěné |
|---|---|
| EAN: | 8721451783602 |
| Šířka: | 3.5 cm |
| Hloubka: | 213.5 cm |
| Výška: | 210 cm |
| Barva: | Přirozená a černá |
| Materiál: | Masivní borové dřevo a práškově lakovaná ocel |
| Hmotnost: | 34.21 kg |
| Celkové rozměry: | 213,5 x 3,5 x 210 cm (D x Š x V) |
| Závaží: | 32,82 kg |
| Maximální hmotnost: | 100 kg |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Název rozsahu: | Narvik |
| Rozměr balení 1: | 15.7 x 8.9 x 113.5 cm |
| Rozměr balení 2: | 54.8 x 13.5 x 107.9 cm |
-1.png)