Posuvné dveře NARVIK Přirozená a černá 80 x 210 cm (152,5 cm) [3445206]
Kód: 3445206Detailní popis produktu
Změňte svojí domácnost s našimi moderními posuvnými dveřmi, které spojují funkčnost a hezký design. Jsou ideální pro efektivní uspořádání místností a plynulý přechod mezi prostory.
- Struktura z borovicového dřeva: Posuvné dveře jsou vyrobené z masivního borovicového dřeva, dodávají přírodní vzhled, co se perfektně hodí do různých interiérů, a zajišťují sílu a stabilitu.
- Prvky z práškově lakované oceli: Naše dráha je z odolné práškově lakované oceli, která dodává elegantní černý povrch a chrání před opotřebením.
- Posuvný vršek: Horní část se pohybuje snadno do strany, což zajišťuje jednoduchý přístup a pohodlnou manipulaci bez zbytečného prostoru navíc.
- Úsporný design: Navrženo pro maximální využití prostoru, posuvné dveře mají minimalistický styl, ideální do menších místností a skvélé pro městské bydlení.
- Tipy na údržbu: Posuvné dveře stačí udržovat jednoduchým otřením vlhkým hadříkem a vyhnout se tvrdým chemikáliím. Pravidelná péče zajistí, že budou vždy fungovat hladce.
Je dobré vědět:
- Neužívej tento produkt, pokud jsou nějaké součásti poškozené, roztržené nebo chybí.
- Barva: Přirozená a černá
- Materiál: Masivní borové dřevo a práškově lakovaná ocel
- Celkové rozměry: 152,5 x 4,5 x 210 cm (D x Š x V)
- Závaží: 27,67 kg
- Úspora místa
- Posuvná horní část
- Maximální hmotnost: 100 kg
- Pouze pro použití v interiéru
- Dodávky:
- 1 x Dveře
- 1 x Posuvná kolejnice (152,5 cm)
- 2 x Kloub
- 2 x Zarážka
- 1 x Návod
- 2 x Blok proti skoku
- 5 x Upínací svorka
- Další potřebný hardware
- Vyžaduje sestavení: Ano
- Název rozsahu: Narvik
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dřevěné |
|---|---|
| EAN: | 8721451782230 |
| Šířka: | 4.5 cm |
| Hloubka: | 152.5 cm |
| Výška: | 210 cm |
| Barva: | Přirozená a černá |
| Materiál: | Masivní borové dřevo a práškově lakovaná ocel |
| Hmotnost: | 29.22 kg |
| Celkové rozměry: | 152,5 x 4,5 x 210 cm (D x Š x V) |
| Závaží: | 27,67 kg |
| Maximální hmotnost: | 100 kg |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Název rozsahu: | Narvik |
| Rozměr balení 1: | 59.1 x 11.2 x 107.5 cm |
| Rozměr balení 2: | 15.7 x 9.1 x 98.8 cm |
-1.png)