Posuvné dveře NARVIK Přirozená a černá 70 x 210 cm (213,5 cm) [3445317]
Kód: 3445317Detailní popis produktu
Oživte váš interiér s naším moderním posuvným dveřím, které spojují funkčnost s atraktivním vzhledem. Kompaktní mechanismus vám pomůže lépe uspořádat prostor a vytvořit bezproblémové propojení mezi různými místnostmi.
- Struktura z borovicového dřeva: Posuvné dveře jsou z masivního borovicového dřeva s přírodním povrchem, který se hodí do různých interiérů a zajišťuje stabilitu.
- Práškově lakované ocelové prvky: Kvalitní práškově lakovaná ocel dodává dveřím elegantní černý vzhled a ochranu proti opotřebení.
- Posuvný horní mechanismus: Horní lišta se pohybuje snadno a bezhlučně, takže vám usnadní přístup a šetří místo.
- Úsporný design: Tento minimalistický posuvný systém je ideální pro menší prostory, perfektně se hodí do městských bytů.
- Tipy na údržbu: Udržujte posuvný systém snadno, stačí ho otřít vlhkým hadříkem a vyhnout se agresivním čisticím prostředkům. Pravidelná péče zaručí bezproblémový chod.
Je dobré vědět:
- Neužívej tento produkt, pokud jsou nějaké součásti poškozené, roztržené nebo chybí.
- Barva: Přirozená a černá
- Materiál: Masivní borové dřevo a práškově lakovaná ocel
- Celkové rozměry: 213,5 x 3,5 x 210 cm (D x Š x V)
- Závaží: 27,84 kg
- Úspora místa
- Posuvná horní část
- Maximální hmotnost: 100 kg
- Pouze pro použití v interiéru
- Dodávky:
- 1 x Dveře
- 1 x Posuvná kolejnice (213,5 cm)
- 2 x Kloub
- 2 x Zarážka
- 1 x Návod
- 2 x Blok proti skoku
- 5 x Upínací svorka
- Další potřebný hardware
- Vyžaduje sestavení: Ano
- Název rozsahu: Narvik
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dřevěné |
|---|---|
| EAN: | 8721451783343 |
| Šířka: | 3.5 cm |
| Hloubka: | 213.5 cm |
| Výška: | 210 cm |
| Barva: | Přirozená a černá |
| Materiál: | Masivní borové dřevo a práškově lakovaná ocel |
| Hmotnost: | 29.51 kg |
| Celkové rozměry: | 213,5 x 3,5 x 210 cm (D x Š x V) |
| Závaží: | 27,84 kg |
| Maximální hmotnost: | 100 kg |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Název rozsahu: | Narvik |
| Rozměr balení 1: | 19.9 x 7.6 x 113.6 cm |
| Rozměr balení 2: | 59.5 x 12 x 107.9 cm |
-1.png)