Posuvné dveře 2 pcs Přirozená a černá Masivní borovicové dřevo [3444882]
Kód: 3444882Detailní popis produktu
Změňte vnitřek svého bytu s našimi moderními skládacími dveřmi, které spojují praktičnost s moderním stylem. Jejich kompaktní konstrukce je ideální pro zefektivnění uspořádání místností a jednoduché propojení různých prostor.
- Struktura borového dřeva: Tyto skládací dveře jsou z masivního borového dřeva, které dává přírodní vzhled a dokonale zapadne do různých stylů a zajistí jejich pevnost.
- Prvky z práškově lakované oceli: Kolejnice je vyrobena z odolné oceli, co dodává nejen elegantní vzhled, ale i ochranu proti opotřebení.
- Vertikální pohyb: Jak dveře fungují, plynule se pohybují do stran, což zajišťuje snadný přístup a hladký provoz, aniž by zabíraly přebytečný prostor.
- Úsporný design: Tyto dveře jsou minimalistické a ideální pro malé místnosti, což představuje skvělou volbu pro městské bydlení.
- Tipy na údržbu: Cleaněte je jednoduše vlhkým hadrem a vyvarujte se silným čisticím prostředkům, pravidelný úklid zajišťuje jejich funkčnost.
Dobré vědět:
- NEPOUŽÍVEJTE tento výrobek, pokud jsou některé součásti poškozené, roztržené nebo chybí
- Barva: Přirozená a černá
- Materiál: Masivní borovicové dřevo
- Celkové rozměry: 200 x 5,5 x 210 cm (D x Š x V)
- Závaží: 29,81 kg
- Pouze pro použití v interiéru
- Obsah balení:
- 2 x Dveře
- 4 x Posuvná kolej (200 cm)
- 4 x Zastavovač dveří
- 4 x Kluzák
- 10 x Držák
- 2 x Podlahový průvodce
- 4 x Blok proti skákání
- Jiné potřebné kování
- Vyžaduje sestavení: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dřevěné |
|---|---|
| EAN: | 8721451778998 |
| Šířka: | 5.5 cm |
| Hloubka: | 200 cm |
| Výška: | 210 cm |
| Barva: | Přirozená a černá |
| Materiál: | masivní dřevo |
| Hmotnost: | 63.1 kg |
| Celkové rozměry: | 200 x 5,5 x 210 cm (D x Š x V) |
| Závaží: | 29,81 kg |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Rozměr balení 1: | 20 x 7 x 107 cm |
| Rozměr balení 2: | 54.5 x 13.4 x 114.4 cm |
-1.png)