Postel s úložným prostorem s čelo Taupe 180 x 200 cm Textil [3372200]
Kód: 3372200Související produkty
Detailní popis produktu
Překvapte svoji ložnici touhle moderní úložnou postelí, co spojuje eleganci a praktičnost. Polyesterově potažené čelo a kovový rám jsou navrženy pro pohodlí a odolnost. Hydraulický mechanismus výsuvu usnadňuje přístup k velkému úložnému prostoru pod postelí, což z ní dělá nejen postel, ale i pomocníka pro organizaci.
- Prostorné úložné řešení: Díky hydraulickému mechanismu je přístup k úložnému prostoru pod rámem postele snadný a efektivní. Můžete tam schovat ložní prádlo, oblečení nebo jiné věci, nepotřebné úložiště uvolní místo ve vaší skříni.
- Polyesterové čelo: Tohle čalouněné čelo z polyesteru dodává elegance do vaší ložnice a je pohodlné na opření, když čtete nebo sledujete TV.
- Odolný kovový rám: Robustní kovový rám poskytuje stabilní a pevný základ pro klidný spánek. Zajišťuje stabilitu a snižuje hluk.
- Matrace se střední tvrdostí: Tato matrace zajistí vyvážený pocit pro různé spáče. Ať už spíte na zádech, boku nebo břichu, kombinace podpory a pohodlí vás udrží v klidu celou noc.
- Moderní styl: Elegantní design této postele skvěle doplní každé moderní ložnice. Čisté linie dodávají estetiku každého pokoje, bez přehlušení ostatního dekoru.
Dobré vědět:
- Tento rám postele má konstrukci s lamelovou základnou a lamelky jsou součástí.
- Barva: Taupe
- Materiál rámu: Kov
- Materiál čelo: Polyester
- Pevnost matrace: Střední
- Celkové rozměry: 204 x 180 x 128 cm (D x Š x V)
- Velikost matrace: 180 x 200 cm
- Maximální počet lidí: 2
- Maximální hmotnost: 280 kg
- Výška postele: 48,5 cm
- Dostatečný prostor pod postelí
- Hydraulický mechanismus bočního zvedání
- Pouze pro použití v interiéru
- Vyžaduje sestavení: Ano
- Obsah balení:
- 2 x Postel (90 x 204 cm)
- 2 x Matrace (90 x 200 x 20 cm)
- 1 x Čelo postele
- 2 x Potah matrace (90 x 200 x 5 cm)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Manželské postele |
|---|---|
| EAN: | 8721288573469 |
| Šířka: | 180 cm |
| Hloubka: | 204 cm |
| Výška: | 128 cm |
| Barva: | šedá |
| Hmotnost: | 132.82 kg |
| Materiál rámu: | Kov |
| Maximální hmotnost: | 280 kg |
| Maximální počet lidí: | 2 |
| Výška postele: | 48,5 cm |
| Rozměr balení 2: | 29.3 x 28.9 x 100.4 cm |
| Rozměr balení 3: | 25.2 x 24.7 x 50.7 cm |
| Pevnost matrace: | Střední |
| Celkové rozměry: | 204 x 180 x 128 cm (D x Š x V) |
| Velikost matrace: | 180 x 200 cm |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Rozměr balení 4: | 26.1 x 16.2 x 115.7 cm |
| Rozměr balení 1: | 43.1 x 12.2 x 94.5 cm |
| Materiál čelo: | Polyester |
-1.png)