Postel s úložným prostorem se zásuvkou Sonoma dub 160 x 200 cm [3413487]
Kód: 3413487Související produkty
Detailní popis produktu
Tato skvělá postel s úložným prostorem kombinuje funkčnost a styl pro každou moderní ložnici. Zajistí, že máte dost místa, a její elegantní design určitě potěší ty, co mají rádi jednoduchost bez zbytečných ozdob. Kompozitní dřevo mu dává přirozený vzhled, a díky vestavěnému úložnému prostoru si můžete snadno uklidit. Není to jen postel, ale i stylový prvek, který dodá vaší ložnici nový šmrnc, ideální pro ty, kdo chtějí krásný a praktický kousek.
- Materiál z kompozitního dřeva Rám, čelo postele a zásuvky jsou vyrobené z prvotřídního kompozitního dřeva. Tenhle materiál nabízí hladký povrch, který se nemusí bát žádného používání a má robustní základ pro delší životnost. Moderní textura dodá šmrnc, což se hodí do každého ložnicového stylu.
- Funkční úložné zásuvky Zásuvky pod postelí nabízejí spoustu místa na povlečení, oblečení nebo další nezbytnosti. Všechno si udržíte hezky organizované. Šikovné úchyty zaručují snadný přístup a hladký chod.
- Moderní design a univerzálnost S elegantním obdélníkovým tvarem se tahle postel hodí do různých interiérů. Moderní čisté linie dodávají styl i funkčnost, ideální do loftů, nových domů nebo minimalistických prostorů.
- Rychlá a snadná montáž Montáž je rychlá a jednoduchá, stačí vám šroubovák a ještě jeden člověk. Tímhle promyšleným designem ušetříte čas, a hned se můžete těšit ze své nové postele.
- Jednoduchá údržba Udržovat tuto postel v dobrém stavu je hračka, stačí ji otřít. Občasné očištění vlhkým hadříkem zabrání hromadění prachu, a postel tak zůstane elegantní po mnoho let.
Dobré vědět:
- Tento rám postele má konstrukci s lamelovou základnou a lamelky jsou součástí.
- Barva: Sonoma dub
- Materiál rámu: Kompozitní dřevo
- Materiál čelo: Kompozitní dřevo
- Celkové rozměry: 206 x 163 x 100 cm (D x Š x V)
- Nastavitelné rozměry min/max: 93,5-100 cm
- Kompatibilní velikost matrace: 160 x 200 cm
- Odolné
- Snadno se čistí
- Snadné sestavení
- Pouze pro použití v interiéru
- Vyžaduje sestavení: Ano
- Obsah balení:
- 1 x postelový rám
- 1 x čelo postele
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Manželské postele |
|---|---|
| EAN: | 8721364501065 |
| Šířka: | 163 cm |
| Hloubka: | 206 cm |
| Výška: | 100 cm |
| Barva: | světlé dřevo |
| Hmotnost: | 67.26 kg |
| Materiál rámu: | Kompozitní dřevo |
| Celkové rozměry: | 206 x 163 x 100 cm (D x Š x V) |
| Rozměr balení 2: | 58.7 x 9.3 x 92.7 cm |
| Materiál čelo: | Kompozitní dřevo |
| Nastavitelné rozměry min/max: | 93,5-100 cm |
| Kompatibilní velikost matrace: | 160 x 200 cm |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Rozměr balení 1: | 33 x 23.6 x 116.9 cm |
-1.png)