Postel s čelem pro seniory 140x190 cm masivní dřevo [3195465]
Kód: 3195462Detailní popis produktu
Užijte si dobrý noční spánek v této dřevěné posteli pro seniory! Bude praktickým a dekorativním doplňkem vašeho interiéru.
- Masivní borovicové dřevo: Masivní borovicové dřevo je krásný přírodní materiál. Ošetřete povrch olejem, voskem, lakem nebo lazurovacím nátěrem pro pevnější povrch a snadné čištění. Borovicové dřevo má rovnou strukturu a suky dodávají materiálu jeho charakteristický rustikální vzhled.
- Vhodné pro seniory: Rám postele seniorům snadno vylézá a dostává díky výšce sedáku 45 cm.
- Extra úložný prostor: Postel má pod ní další prostor pro uložení krabic na oblečení, hračky nebo přikrývky.
- Pevné lamely: Překližkové lamely zajišťují dobré rozložení hmotnosti a zajišťují, že matrace zůstane na místě při každém otočení těla během spánku.
- Funkční čelo a noha postele: Čelo a noha dřevěné postele udrží vaši matraci na místě. Čelo postele vám také poskytuje vynikající oporu zad, když se v posteli posadíte a čtete si nebo sledujete televizi.
Dobré vědět:
- Matrace není součástí této postele. Nabízíme široký výběr matrací. V našem obchodě si můžete prohlédnout odpovídající matraci.
- Tento rám postele má lamelový rošt a lamely jsou součástí dodávky.
- Materiál: masivní borové dřevo
- Materiál lamely: překližka
- Celkové rozměry postele: 195,5 x 145,5 x 82,5 cm (D x Š x V)
- Vhodné rozměry matrace: 140 x 190 cm (Š x D) (matrace není součástí balení)
- Výška spací plochy od země: 45 cm
- Světlá výška pod postelí: 35 cm
- Montáž nutná: ano
- Balení obsahuje:
- 1 x rám postele
- 1 x hlavové čelo
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rámy postelí s čelem |
|---|---|
| EAN: | 8720845406325 |
| Barva: | bílá, černá, hnědá, světlé dřevo, šedá |
| Materiál: | masivní dřevo |
| Celkové rozměry postele: | 195,5 x 145,5 x 82,5 cm (D x Š x V) |
| Vhodné rozměry matrace: | 140 x 190 cm (Š x D) (matrace není součástí balení) |
| Světlá výška pod postelí: | 35 cm |
| Montáž nutná: | ano |
| Hmotnost: | 29.19 kg |
| Materiál lamely: | překližka |
| Výška spací plochy od země: | 45 cm |
-1.png)