Postel s boxspringem Tmavě hnědá 160 x 200 cm textil [3398874]
Kód: 3398874Detailní popis produktu
Tato postel s pružinami a matrací je ideální spojení stylu a pohodlí, navržená pro moderní ložnice. Její elegantní obdélníkový tvar v kombinaci tkaniny a kompozitního dřeva přináší sofistikovaný vzhled, který vylepší každou místnost. Není to jen kus nábytku, ale skutečný středobod pro klidné noci. S designem, který akcentuje čisté linie a minimalismus, se do současného dekóru krásně zapadá.
- Rám z kompozitního dřeva: Rám postele je vyrobený z kompozitního dřeva, které se vyznačuje skvělou odolností vůči deformacím. Tento materiál zaručuje, že postel zůstane atraktivní i při každodenním používání. Robustní konstrukce poskytuje spolehlivou podporu při spánku na dlouhá léta.
- Středně pevné samostatně balené pružiny: Tato matrace má střední tuhost a pružiny, které se přizpůsobí vašemu tělu, takže budete spát klidně a bez rušení pohybu. Ať už spíte sami nebo s partnerem, oceníte, jaký komfort to přináší. Ideální pro různé spací polohy.
- Pohodlí z pěnového plnění: S pěnovým plněním postel nabízí měkký dotek bez oběti na odolnosti. Pěnová vrstva uvolňuje tlakové body a značně zlepšuje kvalitu vašeho spánku.
- Pevný lamelový rám: Postel obsahuje pevné lamely pro jednoduchou a silnou podporu matrace. Její tuhá struktura zaručuje stabilitu bez kompromisů na pohodlnosti, což dělá z postele ideální volbu pro ty, kteří hledají snadnou údržbu.
- Péče a údržba: Pro dlouhou životnost postele pravidelně utahujte spoje a utírejte měkkým hadříkem. Vyvarujte se tvrdých chemikálií, aby si postel udržela svůj vzhled i po letech.
Dobré vědět:
- Tento rám postele má konstrukci s lamelovou základnou a lamelky jsou součástí.
- Barva: Tmavě hnědá
- Materiál rámu: Kompozitní dřevo
- Pevnost matrace: Střední
- Celkové rozměry: 200 x 160 cm (D x Š)
- Velikost matrace: 160 x 200 cm
- Maximální počet lidí: 2
- Maximální hmotnost: 280 kg
- Odolné
- Pouze pro použití v interiéru
- Vyžaduje montáž: Ano
- Dodávky:
- 1 x Postelový rám: 200 x 159,5 x 20,5 cm (D x Š x V)
- 1 x Matrace: 200 x 159,5 x 20,5 cm (D x Š x V)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Manželské Box spring |
|---|---|
| EAN: | 8721288299710 |
| Šířka: | 160 cm |
| Hloubka: | 200 cm |
| Barva: | hnědá |
| Hmotnost: | 53 kg |
| Materiál rámu: | Kompozitní dřevo |
| Celkové rozměry: | 200 x 160 cm (D x Š) |
| 1 x Postelový rám: | 200 x 159,5 x 20,5 cm (D x Š x V) |
| 1 x Matrace: | 200 x 159,5 x 20,5 cm (D x Š x V) |
| Pevnost matrace: | Střední |
| Velikost matrace: | 160 x 200 cm |
| Maximální počet lidí: | 2 |
| Maximální hmotnost: | 280 kg |
| Vyžaduje montáž: | Ano |
| Rozměr balení 1: | 40.8 x 18.9 x 103.8 cm |
| Rozměr balení 2: | 40 x 38 x 86.9 cm |
-1.png)