Postel s boxspringem s čelo Černý 190 x 140 cm samet [3341464]
Kód: 3341464Detailní popis produktu
Tahle moderní boxspring postel je stylovým doplňkem do každé ložnice. Má minimalistický design s čistými liniemi a funkční estetikou. Spojuje pohodlí a styl, což z ní dělá ideální volbu pro ty, co mají rádi moderní eleganci. Skvěle se hodí do různých domácích dekorací, takže je univerzální pro jakoukoli místnost. Je ideální pro jednotlivce i páry, které chtějí klidné noci v hezkém prostředí.
- Kvalitní materiály: Postel je vyrobená ze směsi inženýrského a masivního borového dřeva, což zaručuje dlouhou životnost a stabilitu. Skvělá volba pro moderní interiéry, postel se hodí do jakéhokoli současného dekoru.
- Nastavitelná hlava: Hlava postele se dá nastavit na dvě výšky, což zvyšuje komfort a dává ti možnost si ji přizpůsobit. Tím si zajistíš osobní dotek a vylepšíš si ergonomii, jak potřebuješ.
- Pohodlí matrace: Středně tvrdá matrace zkombinuje kapsové pružiny a pěnu, přináší správnou rovnováhu mezi měkkostí a podporou. Obohacuje kvalitu spánku izolací pohybu a úlevou od tlaku.
- Stylové nohy: Postel stojí na pevných, elegantních černých nožkách, co drží stabilitu a dodávají vizuální harmonii. Zvedají ji nad zem a usnadňují údržbu a lepší proudění vzduchu pod matrací.
- Prodyšný spací povrch: Polyesterový materiál matrace je prodyšný, takže reguluje teplotu a zajišťuje ti příjemný, chladný spánek. To dává uživatelům pohodlí a klid, co hledají při odpočinku.
Dobré vědět:
- Tento rám postele má konstrukci s lamelovou základnou a lamelky jsou součástí.
- Barva: Černý
- Materiál rámu: Kompozitní dřevo, masivní borové dřevo
- Materiál čelo: Polyester, kompozitní dřevo, masivní borové dřevo
- Pevnost matrace: Střední
- Celkové rozměry: 193 x 140 x 88 cm (D x Š x V)
- Nastavitelné rozměry min/max: 78-88 cm
- Nastavitelný počet úrovní: 2
- Velikost matrace: 140 x 190 cm
- Maximální počet lidí: 2
- Maximální hmotnost: 280 kg
- Odolné
- Čelo postele s 2 možnostmi nastavení výšky
- Pouze pro použití v interiéru
- Vyžaduje montáž: Ano
- Dodávky:
- 1 x Rám postele: 193 x 140 x 25 cm (D x Š x V)
- 1 x Matraci: 190 x 140 x 20 cm (D x Š x V)
- 1 x Potah na matraci: 190 x 140 x 5 cm (D x Š x V)
- 1 x Čelo postele
- 2 x Ucho čela postele: 40 x 16 x 4 cm (D x Š x V)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jednolůžka box spring |
|---|---|
| EAN: | 8721288305114 |
| Šířka: | 140 cm |
| Hloubka: | 193 cm |
| Výška: | 88 cm |
| Barva: | černá |
| Maximální počet lidí: | 2 |
| Hmotnost: | 61.23 kg |
| Materiál rámu: | Kompozitní dřevo, masivní borové dřevo |
| Celkové rozměry: | 193 x 140 x 88 cm (D x Š x V) |
| Maximální hmotnost: | 280 kg |
| 2 x Ucho čela postele: | 40 x 16 x 4 cm (D x Š x V) |
| Materiál čelo: | Polyester, kompozitní dřevo, masivní borové dřevo |
| Pevnost matrace: | Střední |
| Nastavitelné rozměry min/max: | 78-88 cm |
| Nastavitelný počet úrovní: | 2 |
| Velikost matrace: | 140 x 190 cm |
| Vyžaduje montáž: | Ano |
| 1 x Rám postele: | 193 x 140 x 25 cm (D x Š x V) |
| 1 x Matraci: | 190 x 140 x 20 cm (D x Š x V) |
| 1 x Potah na matraci: | 190 x 140 x 5 cm (D x Š x V) |
| Rozměr balení 1: | 18.4 x 8.4 x 43.5 cm |
| Rozměr balení 3: | 38.9 x 38 x 77.5 cm |
| Rozměr balení 4: | 28.8 x 27.7 x 57.1 cm |
| Rozměr balení 5: | 42.6 x 14.2 x 76.2 cm |
| Rozměr balení 2: | 30.7 x 20.7 x 98.5 cm |
-1.png)