Postel boxspring šedá textil 90 x 200 cm [287461]
Kód: 287461Detailní popis produktu
Tento rám postele s boxspringovým systémem se vyznačuje decentním, ale elegantním designem a dodá vaší ložnici nádech elegantního kouzla.
Rám postele je vyroben z MDF a kovu, takže je mimořádně pevný a odolný. Postel je navíc čalouněna odolnou a trvanlivou látkou, takže vyzařuje příjemný vzhled a snadno se čistí. Tato postel je vhodná pro matraci o rozměrech 90 x 200 cm.
Upozorňujeme, že čelo postele a matrace nejsou součástí dodávky. Postel se snadno montuje. Vhodné matrace a čela postele najdete v našem obchodě.
Dobré vědět: Tento rám postele má lamelový rošt a lamely jsou součástí dodávky.
- Barva: šedá
- Materiál: látka (100% polyester), MDF, kov
- Celkové rozměry: 201 x 90,5 x 35,5 cm (D x Š x V)
- Vhodné rozměry matrace: 90 x 200 cm (Š x D) (matrace není součástí balení)
- Čelo není součástí balení
- Montáž nutná: ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jednolůžka box spring |
|---|---|
| EAN: | 8719883832760 |
| Šířka: | 90.5 cm |
| Hloubka: | 201 cm |
| Výška: | 35.5 cm |
| Barva: | šedá |
| Materiál: | dřevotříska + syntetický textil |
| Celkové rozměry: | 201 x 90,5 x 35,5 cm (D x Š x V) |
| Vhodné rozměry matrace: | 90 x 200 cm (Š x D) (matrace není součástí balení) |
| Montáž nutná: | ano |
| Hmotnost: | 20.75 kg |
-1.png)