Postel Box Spring s matracemi 180x220 cm samet [3317411]
Kód: 3317410Detailní popis produktu
Používejte tuto postel s pružinovým matrací a užijte si klidný noční spánek! Nabízí maximální relaxaci a příjemný spánek.
- Měkký a pohodlný materiál: Sametová tkanina má měkký a hladký povrch, který poskytuje příjemný pocit na pokožce a přináší vám teplo a maximální pohodlí.
- Matrace s taštičkovými pružinami: Tato matrace s taštičkovými pružinami má jednotlivé taštičkové pružiny, které pracují nezávisle a poskytují personalizovanou oporu reagující pouze na tlak v každé oblasti. Tato konstrukce zabraňuje „srolování“ a snižuje přenos pohybu ve srovnání s tradičními matracemi s otevřenými pružinami. Každá taštičková pružina podpírá tělo individuálně.
- Pohodlná vrchní matrace: Tato vrchní matrace zvyšuje oporu a pohodlí díky svému měkkému a prodyšnému povrchu a zároveň prodlužuje životnost matrace. Její odnímatelný potah umožňuje snadné praní, takže údržba je hračka.
- Praktické čelo postele: Čelo postele je výškově nastavitelné dle vašich preferencí. Čelo postele vám poskytuje vynikající oporu zad, když sedíte v posteli a čtete si nebo sledujete televizi.
- Lamely pro optimální oporu: Rám postele je kompletní s lamelami, které poskytují matraci nezbytnou oporu a prodyšnost.
Dobré vědět:
- Tento rám postele má lamelový základ a lamely jsou součástí dodávky.
- Z hygienických důvodů nelze matraci vrátit, pokud je obal odstraněn nebo otevřen.
- Rám postele s čelem a ušima:
- Materiál: samet (100% polyester), překližka, kompozitní dřevo, masivní modřínové dřevo
- Rozměry: 223 x 183 x 78/88 cm (d x š x v)
- Montáž nutná: ano
- Matrace:
- Materiál: samet (100% polyester)
- Výplňový materiál: taštičkové pružiny, pěna
- Rozměry (každý): 90 x 220 x 20 cm (š x d x v)
- Vrchní matrace:
- Materiál: textil (100% polyester)
- Výplňový materiál: molitan
- Rozměry: 180 x 220 x 5 cm (Š x D x V)
- Balení obsahuje:
- 1 x rám postele
- 1x čelo postele typu ušák
- 2x matrace
- 1x vrchní matrace
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Manželské box spring |
|---|---|
| EAN: | 8721158536136 |
| Šířka: | 180 cm |
| Hloubka: | 220 cm |
| Výška: | 5 cm |
| Barva: | černá, tmavě modrá, růžová, šedá, tmavě šedá, zelená |
| Materiál: | syntetický textil |
| Rozměry: | 180 x 220 x 5 cm (Š x D x V) |
| Montáž nutná: | ano |
| Výplňový materiál: | molitan |
| Rozměry (každý): | 90 x 220 x 20 cm (š x d x v) |
| Hmotnost: | 84.25 kg |
| Rozměr balení 2: | 25.9 x 10.8 x 43.2 cm |
| Rozměr balení 5: | 29.9 x 28.3 x 71.5 cm |
| Rozměr balení 3: | 30.9 x 28.9 x 99.8 cm |
| Rozměr balení 4: | 34.6 x 20.5 x 115.2 cm |
| Rozměr balení 1: | 44.5 x 14.7 x 95.9 cm |
-1.png)