Postel Box Spring bez matrace 180x210 cm samet [3315839]
Kód: 3315839 3315838 3315837 3315842 3315840 3315841 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Používejte tuto postel s pružinovým roštem a užijte si klidný noční spánek! Nabízí maximální relaxaci a příjemný spánek.
- Měkký a pohodlný materiál: Sametová látka má měkký a hladký povrch, který poskytuje příjemný pocit na pokožce a přináší vám teplo a maximální pohodlí.
- Lamelový rošt pro optimální oporu: Rošt postele je vybaven lamelovým roštem pro oporu a prodyšnost matrace.
- Stabilní a odolné nohy: Tato postel je podepřena pevnými nohami, které zajišťují stabilitu, bezpečnost a pevnost.
Dobré vědět:
- Matrace není součástí této postele. Nabízíme široký výběr matrací. V našem obchodě si můžete prohlédnout vhodnou matraci.
- Tento rám postele má lamelový rošt a lamely jsou součástí dodávky.
- Materiál: samet (100% polyester), překližka, kompozitní dřevo
- Celkové rozměry: 213 x 183 x 25 cm (D x Š x V)
- Vhodné rozměry matrace: 180 x 210 cm (Š x D) (matrace není součástí balení)
- Montáž nutná: ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Manželské box spring |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 183 cm |
| Hloubka: | 213 cm |
| Výška: | 25 cm |
| Barva: | černá, tmavě modrá, růžová, šedá, tmavě šedá, zelená |
| Materiál: | dřevotříska + syntetický textil |
| Celkové rozměry: | 213 x 183 x 25 cm (D x Š x V) |
| Vhodné rozměry matrace: | 180 x 210 cm (Š x D) (matrace není součástí balení) |
| Montáž nutná: | ano |
| Hmotnost: | 26.4 kg |
| Rozměr balení 1: | 37.7 x 19.5 x 109.4 cm |
-1.png)