Postel bez matrace 120 x 200 cm masivní borovice [3105727]
Kód: 3105725Související produkty
Detailní popis produktu
Vyberte si moderní styl do své ložnice s tímto dřevěným rámem postele! Bude praktickým a dekorativním doplňkem vašeho interiéru.
- Masivní borovicové dřevo: Masivní borovicové dřevo je krásný přírodní materiál. Borovicové dřevo má rovnou strukturu a suky dodávají materiálu jeho charakteristický rustikální vzhled.
- Odolný a stabilní rám: Dřevěné rámy zajišťují robustnost a stabilitu.
- Pohodlné čelo postele: Klasické čelo postele vám umožní pohodlně odpočívat při čtení nebo sledování filmu.
- Poutavý design: Design čela postele je dekorativní a praktický. Dodává jedinečný styl a pohodlí.
Dobré vědět:
- Dodávka obsahuje pouze rám postele. Matrace není součástí balení. Vhodné matrace si můžete prohlédnout v našem obchodě.
- Tento rám postele má lamelový rošt a lamely jsou součástí balení.
- Některé části čela postele jsou z důvodu omezeného prostoru zabaleny v kartonech rámu postele.
- Tento rám postele je vhodný pro matraci o rozměrech 120x200 cm.
- Materiál: masivní borové dřevo (neošetřené)
- Rozměry rámu postele: 205,5 x 125,5 x 31 cm (D x Š x V)
- Rozměry čela postele: 125,5 x 4 x 100 cm (Š x H x V)
- Vhodné rozměry matrace: 120 x 200 cm (Š x D) (matrace není součástí balení)
- Montáž nutná: ano
- Balení obsahuje:
- 1 x rám postele
- 1 x hlavové čelo
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jednolůžka |
|---|---|
| EAN: | 8720287044673 |
| Barva: | bílá, černá, hnědá, světlé dřevo, šedá |
| Materiál: | masivní dřevo |
| Rozměry rámu postele: | 205,5 x 125,5 x 31 cm (D x Š x V) |
| Rozměry čela postele: | 125,5 x 4 x 100 cm (Š x H x V) |
| Vhodné rozměry matrace: | 120 x 200 cm (Š x D) (matrace není součástí balení) |
| Montáž nutná: | ano |
| Hmotnost: | 25.78 kg |
-1.png)