Polohovací křeslo textil [339108]
Kód: 339104 339106 339103 339111 339102 339110 339105 339108 339107 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Uvelebte se a zasněte se na tomto nesmírně pohodlném polohovacím křesle!
- Funkce ručního sklápění: Křeslo je speciálně navrženo se 3 polohami sklápění, takže si můžete ručně nastavit opěradlo a opěrku nohou jak vám to bude vyhovovat.
- Pohodlné sezení: Silně polstrované sedadlo, opěradlo a široké područky potažené látkou poskytují příjemný a hřejivý pocit, takže se při sezení cítíte příjemně. Látka má jednoduchý a čistý vzhled, je prodyšná a odolná.
- Pevný a stabilní rám: Rám ze dřeva a kovu poskytuje pevnou konstrukci a stabilitu. Polohovací křeslo je tedy nejen mimořádně pohodlné, ale má také dlouhou životnost.
- Materiál: látka (100% polyester), kov
- Celkové rozměry: 73 x 94 x 99 cm (Š x H x V)
- Rozměry vleže: 73 x 136,5 x 80,5 cm (Š x H x V)
- Rozměry sedáku: 49 x 52,5 cm (Š x H)
- Výška sedáku od země: 45,5 cm
- Výška loketní opěrky od země: 60 cm
- Nastavitelné opěradlo a opěrka nohou
- Maximální nosnost (na sedák): 110 kg
- Montáž nutná: ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Manuální polohovací křeslo |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 73 cm |
| Hloubka: | 94 cm |
| Výška: | 99 cm |
| Barva: | béžová, černá, červená, fialová, hnědá, šedá, tmavě šedá, zelená |
| Materiál: | kov + syntetický textil |
| Výška sedáku od země: | 45,5 cm |
| Maximální nosnost (na sedák): | 110 kg |
| Montáž nutná: | ano |
| Hmotnost: | 24 kg |
| Celkové rozměry: | 73 x 94 x 99 cm (Š x H x V) |
| Rozměry (vleže): | 73 x 136,5 x 80,5 cm (Š x H x V) |
| Rozměry sedáku: | 49 x 52,5 cm (Š x H) |
| Výška loketní opěrky od země: | 60 cm |
-1.png)