Polohovací křeslo, elektrické kabelové ovládání, krémová, látka, TV-5482 CRM2 TV-5482 CRM2
Kód: ARTTV-5482 CRM2Detailní popis produktu
Elegantní polohovací křeslo značky Autronic v krémovém provedení z hladké látky nabízí dokonalé pohodlí a moderní design. Díky elektrickému kabelovému ovládání snadno nastavíte polohování podle svých potřeb, zatímco vyklápěcí funkce usnadňuje vstávání. Praktická přídavná kolečka umožňují snadnou manipulaci, takže křeslo snadněji přesunete kamkoliv potřebujete. Měkké područky, kvalitní výplň z PU pěny a pohodlné vlnovcové výztuhy sedáku zajišťují maximální komfort.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické polohovací křesla |
|---|---|
| EAN: | 8591957648374 |
| Šířka: | 66 cm |
| Hloubka: | 87 cm |
| Výška: | 100 cm |
| Barva: | béžová |
| Materiál: | textil |
| Typ ovládání: | Elektrické kabelové ovládání |
| Styl: | Moderní |
| Skupina zboží: | Polohovací křeslo |
| Funkce: | Polohovací |
| Počet motorů (ks): | Jeden |
| Výška područek (cm): | 55 |
| Rozklad: | Ano |
| Područky: | Ano |
| Demontované: | Ano |
| Materiál nohou: | Kov |
| Otočná: | Ne |
| Barva nohou: | Černá |
| Highlight 1: | Výklopná funkce pro snadné vstávání |
| Druh potahové látky: | Látka |
| Karton1: | 56x78x66 |
| Hmotnost - brutto: | 45.0000 kg |
| Hmotnost - netto: | 43.0000 kg |
| Materiál výplně: | PU pěna |
-1.png)