Police na mikrovlnku bílá 51 x 27 x 63 cm hliník [154617]
Kód: 154617Detailní popis produktu
Doplňte pracovní desku o prostor navíc s touto policí na mikrovlnnou troubu, která vytváří cenný vertikální úložný prostor.
- Robustní rám: Hliníkový rám tohoto stojanu na mikrovlnku zajišťuje pevnost a stabilitu.
- Dostatek úložného prostoru: Kuchyňský regál na mikrovlnku se 2 policemi nabízí dostatek prostoru pro přehledné uložení kuchyňských předmětů.
- Praktické háčky: Odnímatelné háčky na boční straně jsou praktické pro chňapky, kuchyňské náčiní nebo utěrky.
- Široké použití: Stojan na mikrovlnnou troubu je vhodný pro umístění do kuchyňské skříňky, spíže, na stůl, na pracovní desku, pod umyvadlo atd.
- Barva: bílá
- Materiál: hliník, plast
- Rozměry: 51 x 27 x 63 cm (Š x H x V)
- Maximální nosnost (každá police): 2,5 kg
- Montáž nutná: ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Organizéry do kuchyně |
|---|---|
| EAN: | 8720845885793 |
| Šířka: | 51 cm |
| Hloubka: | 27 cm |
| Výška: | 63 cm |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | plast + hliník |
| Rozměry: | 51 x 27 x 63 cm (Š x H x V) |
| Maximální nosnost (každá police): | 2,5 kg |
| Montáž nutná: | ano |
| Hmotnost: | 0.86 kg |
| Rozměr balení 1: | 11 x 7 x 58 cm |
-1.png)