Poduška na lehátko oxfordská tkanina [361379]
Kód: 314180 314174 314178 314175 314173 314181 314179 314182 314176 361382 361378 314183 361377 314187 361374 361383 361379 361381 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Dodejte svému venkovnímu obytnému prostoru nový vzhled během okamžiku s touto pohodlnou poduškou na lehátko!
- Odolný materiál: Oxfordská látka je lehká, voděodolná a skvěle vzdoruje poškození i nečistotám. Látka je utkaná z příze, která jí zaručuje prodyšnost a dlouhou životnost. Je také přirozeně odolná vůči pomačkání.
- Měkká výplň: Zahradní poduška je plněná pěnovým vláknem pro extra měkké a optimální pohodlí při sezení. Polštář na židli získá po každém použití svůj původní tvar.
- Široké použití: Poduška je vhodná nejen pro venkovní použití jako například na zahradní či terasový nábytek, ale lze ji použít i v interiéru jako podušku na lehátko nebo podložku na sezení v obývacím pokoji. Je to zároveň krásná dekorace, která dodá vašemu domovu svěží vzhled.
- Protiskluzový design: Chytře navržené šňůrky a elastický popruh usnadňují upevnění podsedáku k nábytku, a tím zůstane bezpečně na svém místě.
Je dobré vědět:
- Výrobek je balen ve vakuu, takže potřebuje určitý čas, aby se roztáhl a získal svůj původní tvar.
- Materiál: oxfordská látka (100% polyester)
- Výplňový materiál: pěnové vlákno
- Celkové rozměry: 180 x 50 x 4 cm (D x Š x T)
- Délka šňůrky (každý kus): 30 cm
- S ptáky, listy a květinami
- Vodoodpudivé
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Polstry na zahradní židle |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 50 cm |
| Hloubka: | 4 cm |
| Barva: | béžová, černá, červená, modrá, tmavě modrá, růžová, šedá, tmavě šedá, zelená, mix barev, bílá/černá, bílá/modrá, bílá/zelená, růžová/zelená |
| Materiál: | syntetický textil |
| Výplňový materiál: | pěnové vlákno |
| Délka šňůrky (každý kus): | 30 cm |
| Hmotnost: | 1.05 kg |
| Celkové rozměry: | 180 x 50 x 4 cm (D x Š x T) |
-1.png)