Poduška na palety 60 x 40 x 12 cm textil [360575]
Kód: 360564 360558 360562 360559 360557 360565 360563 360566 360560 360577 360568 360571 360561 360569 360570 360578 360575 377966 360576 360573 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Dodejte svému venkovnímu obytnému prostoru během okamžiku nový vzhled s touto pohodlnou poduškou na paletový nábytek!
- Odolná tkanina: Polyester je syntetický materiál, který je známý svou odolností vůči UV záření a pevností v tahu. Polyester je voděodolný, což z něj dělá perfektní volbu pro vlhké nebo deštivé podmínky a snadno se čistí.
- Měkká výplň: Zahradní poduška je plněná PP dutým vláknem pro extra měkké a optimální pohodlí při sezení. Poduška na pohovku získá po každém použití svůj původní tvar.
- Široké použití: Poduška je vhodná nejen pro venkovní použití jako například na zahradní či terasový nábytek, ale lze ji použít i v interiéru jako podušku na pohovku nebo podložku na sezení v obývacím pokoji. Je to zároveň krásná dekorace, která dodá vašemu domovu svěží vzhled.
Je dobré vědět:
- Výrobek je balen ve vakuu, takže potřebuje určitý čas, aby se roztáhl a získal svůj původní tvar.
- Materiál: textil (100% polyester)
- Výplňový materiál: PP duté vlákno
- Rozměry: 60 x 40 x 12 cm (D x Š x T)
- Se vzorem listů
- Vodoodpudivé
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Polstry na paletový nábytek a sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 40 cm |
| Hloubka: | 12 cm |
| Barva: | béžová, černá, červená, světle modrá, modrá, tmavě modrá, růžová, šedá, tmavě šedá, zelená, mix barev, bílá/modrá, bílá/zelená |
| Materiál: | syntetický textil |
| Rozměry: | 60 x 40 x 12 cm (D x Š x T) |
| Hmotnost: | 0.9 kg |
| Výplňový materiál: | PP duté vlákno |
-1.png)