Poduška na palety 58 x 58 x 10 cm textil [360900]
Kód: 360907 360901 360910 360905 360902 360900 360908 360906 360909 360903 360920 360911 360917 360915 360904 360912 360913 360921 378245 360919 360916 360914 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Dodejte svému venkovnímu obytnému prostoru během okamžiku nový vzhled s touto pohodlnou poduškou na paletový nábytek!
- Odolná tkanina: Polyester je syntetický materiál, který je známý svou odolností vůči UV záření a pevností v tahu. Polyester je voděodolný, což z něj dělá perfektní volbu pro vlhké nebo deštivé podmínky a snadno se čistí.
- Měkká výplň: Zahradní poduška je plněná dutým vláknem pro extra měkké a optimální pohodlí při sezení. Poduška na pohovku získá po každém použití svůj původní tvar.
- Široké použití: Poduška je vhodná nejen pro venkovní použití jako například na zahradní či terasový nábytek, ale lze ji použít i v interiéru jako podložku na sezení v obývacím pokoji. Je to zároveň krásná dekorace, která dodá vašemu domovu svěží vzhled.
Je dobré vědět:
- Výrobek je balen ve vakuu, takže potřebuje určitý čas, aby se roztáhl a získal svůj původní tvar.
- Materiál: textil (100% polyester)
- Výplňový materiál: duté vlákno
- Rozměry: 58 x 58 x 10 cm (D x Š x T)
- Vodoodpudivé
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Polstry na paletový nábytek a sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 58 cm |
| Hloubka: | 10 cm |
| Barva: | béžová, černá, červená, světle modrá, modrá, růžová, šedá, tmavě šedá, zelená, mix barev, bílá/modrá, bílá/zelená, Šedý kostkovaný vzor |
| Materiál: | syntetický textil |
| Hmotnost: | 1.6 kg |
| Výplňový materiál: | duté vlákno |
| Rozměry: | 58 x 58 x 10 cm (D x Š x T) |
-1.png)