Podstavec pro slunečník na sloupy o průměru 25–50 mm Černý [42034491]
Kód: 42034491Detailní popis produktu
Moderní podstavec pro slunečník je skvělou volbou, jak zajistit stabilitu a styl pro jakýkoliv venkovní prostor. Díky čistým liniím a minimalistickému designu je tahle základna jedním z nejlepších kousků pro moderní exteriéry. Je hlavně určená na ven, nastavitelnost délky vám umožní přizpůsobit ho různým slunečníkům.
- Robustní konstrukce z práškově lakované oceli Tento podstavec slunečníku je odolný a udrží si svůj elegantní vzhled. Povrchová úprava zajišťuje ochranu proti opotřebení.
- Základna ve tvaru X Tato jedinečná konstrukce poskytuje maximální stabilitu, a přitom vypadá moderně. Perfektní pro všechny venkovní prostory.
- Nastavitelný mechanismus Ručně nastavitelný mechanismus umožňuje přizpůsobení pro různé velikosti slunečníků, takže budete mít vždy vše na svém místě.
- Odolný proti rzi a korozi S ochranou, která zabraňuje rzi, je tenhle podstavec skvělou volbou pro venkovní použití, i když je vlhko.
- Snadné sestavení Sestavíte ho rychle sami a jednoduše – stačí pár minut a už si užíváte stín.
- Barva: Černý
- Materiál: Práškově lakovaná ocel
- Celkové rozměry: 105 x 105 x 34,5 cm (D x Š x V)
- Závaží: 2,91 kg
- Odolné proti korozi a rezavění
- Nastavitelné utahovací knoflíky pro více sloupků
- Nastavitelná délka nohou stojanu
- Nastavitelné rozměry min/max: 85,5 - 105 cm
- Pouze pro venkovní použití
- Dodávky:
- 1 x základna pro slunečník
- Vyžaduje montáž: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Doplňky a příslušenství k zastínění |
|---|---|
| EAN: | 8721451272519 |
| Šířka: | 105 cm |
| Hloubka: | 105 cm |
| Výška: | 34.5 cm |
| Barva: | černá |
| Materiál: | kov |
| Hmotnost: | 3.21 kg |
| Celkové rozměry: | 105 x 105 x 34,5 cm (D x Š x V) |
| Závaží: | 2,91 kg |
| Nastavitelné rozměry min/max: | 85,5 - 105 cm |
| Vyžaduje montáž: | Ano |
| Rozměr balení 1: | 14 x 14 x 45 cm |
-1.png)