Podstavce pro sloupky čtvercové 12 ks Pozinkovaná ocel [42000019]
Kód: 42000019 42000001 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Tyto sloupkové podstavce s dlouhou životností a stabilitou poskytují pevnou oporu pro vaše sloupky!
- Stabilní rám s dlouhou životností: žárově pozinkovaný ocelový rám je pevný, stabilní, trvanlivý a odolný vůči korozi a nepříznivým povětrnostním vlivům, což zaručuje dlouhou životnost.
- Silná podpora: Podstavec sloupku lze připevnit k tvrdým povrchům, jako je beton nebo dřevo, a zajistit tak stabilitu sloupku nebo podpěrné konstrukce.
- Široké použití: Lze jej také použít jako podpěru pro nohy stolu nebo sloupky poštovní schránky.
Je dobré vědět:
- Dodávka zahrnuje pouze základnu sloupku; odpovídající montážní příslušenství je třeba zakoupit samostatně.
- Materiál: ocel s práškovým nástřikem
- Vnitřní velikost: 46 x 46 mm (D x Š)
- Rozměry základny: 15 x 15 cm (D x Š)
- Výška: 15 cm
- Tloušťka: 2 mm
- Průměr otvoru: 8 mm
- Balení obsahuje:
- 12 x základna sloupku
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Plotové sloupky |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Výška: | 15 cm |
| Barva: | stříbrná, tmavě šedá |
| Materiál: | kov |
| Vnitřní velikost: | 46 x 46 mm (D x Š) |
| Rozměry základny: | 15 x 15 cm (D x Š) |
| Tloušťka: | 2 mm |
| Průměr otvoru: | 8 mm |
| Hmotnost: | 9.88 kg |
-1.png)