Podlahová rohož na laminátovou podlahu nebo koberec 75 x 120 cm [240669]
Kód: 240669Detailní popis produktu
Tato podložka pod židli/podlahu je vyrobena z odolného a trvanlivého plastu. Je navržena tak, aby chránila váš koberec nebo laminát před opotřebením, politím a oděrkami!
Speciální textura na spodní straně snižuje pohyb podložky a pomáhá ji bezpečně udržet na místě. Vrchní strana podložky je hladká pro snadné pojíždění kancelářské židle.
Snadno se také čistí; stačí otřít vlhkým ručníkem!
- Tvar: obdélníkový
- Tloušťka materiálu: 1,2 mm
- Rozměry: 75 x 120 cm
- Odolnost proti nečistotám: ano
- Materiál: PVC: 100%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podlahové rohože |
|---|---|
| EAN: | 8718475858676 |
| Materiál: | plast |
| Tvar: | obdélníkový |
| Tloušťka materiálu: | 1,2 mm |
| Rozměry: | 75 x 120 cm |
| Hmotnost: | 1.45 kg |
| Odolnost proti nečistotám: | ano |
-1.png)