Podlahová rohož na laminát nebo koberec 150 x 115 cm PVC [373644]
Kód: 373644Detailní popis produktu
Tato podlahová rohož je ideálním řešením pro ochranu vašeho koberce nebo laminátu před opotřebením, politím a oděrkami!
- Odolný materiál: Polyvinylchlorid (PVC) je jedním z nejpoužívanějších plastových materiálů.
- Dvojitý povrch: Speciální textura na spodní straně snižuje pohyb koberce a pomáhá udržet koberec bezpečně na místě. Vrchní strana kancelářské rohože je hladká pro snadné pojíždění kancelářské židle.
- Snadné čištění: Když se na ni rozlije tekutina, jako je káva, mléko nebo čaj, stačí rohož otřít vlhkým hadříkem a bude čistá.
- Barva: průhledná
- Materiál: PVC (polyvinylchlorid)
- Rozměry: 150 x 115 cm (D x Š)
- Tloušťka: 1,2 mm
- Tvar: obdélníkový
- Odolný vůči nečistotám
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podlahové rohože |
|---|---|
| EAN: | 8721012188099 |
| Šířka: | 115 cm |
| Hloubka: | 150 cm |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | plast |
| Rozměry: | 150 x 115 cm (D x Š) |
| Tloušťka: | 1,2 mm |
| Tvar: | obdélníkový |
| Hmotnost: | 2.79 kg |
-1.png)