Plyšový bílý žralok k mazlení modrý a bílý [80227]
Kód: 80227Související produkty
Detailní popis produktu
S naším plyšovým bílým žralokem si vaše děti při hraní užijí ještě více zábavy, než kdy předtím!
Tato heboučká roztomilá hračka s měkkou bavlněnou výplní je vyrobena z vysoce kvalitního plyše. Zvířátko je proto velmi příjemné na dotek i na hraní.
Náš plyšový bílý žralok se rychle skamarádí s každým dítětem!
- Barva: modrá a bílá
- Materiál: 100% polyesterový plyš + bavlněná vycpávka
- Rozměry: 150 × 70 cm (D x V)
- Tolerance velikosti +/- 3 cm
- Velmi měkké a roztomilé
- Hmotnost: 2,8 kg
- Doporučený věk: Vhodné pro děti od 36 měsíců
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Plyšové hračky |
|---|---|
| EAN: | 8718475617501 |
| Hloubka: | 150 cm |
| Výška: | 70 cm |
| Barva: | bílá/modrá |
| Materiál: | syntetický textil |
| Hmotnost: | 3.6 kg, 2,8 kg |
| Rozměry: | 150 × 70 cm (D x V) |
| Doporučený věk: | Vhodné pro děti od 36 měsíců |
| Rozměr balení 1: | 46 x 36 x 50 cm |
-1.png)