Plotová branka Kampen s kopím nahoře 103 x 75 cm ocel [151089]
Kód: 151089Detailní popis produktu
Tato vysoce kvalitní a stylová plotová branka je opatřena práškovým nástřikem, který ji chrání proti rzi a korozi, a je tak ideálním vstupním bodem pro oplocení vaší zahrady nebo terasy.
- Odolný materiál: Vzhledem k tomu, že je plotová branka vyrobena z práškově lakované oceli, je mimořádně stabilní, pevný a odolný.
- Konstrukce s vysokým stupněm zabezpečení: Branka poskytuje vysoký stupeň zabezpečení díky elegantní klenuté horní konstrukci a silným vodorovným výztuhám, které zpevňují rám a zároveň vytvářejí úžasný vstup na váš pozemek.
- Rychlé uzamčení: Pevný uzamykací systém se 3 klíči zajišťuje větší bezpečnost a ochranu vašeho dvora.
Poznámka:
- Každý produkt je dodáván s montážním návodem v krabici pro snadnou montáž.
- Materiál: Práškově lakovaná ocel
- Celkové rozměry: 103 x 120 cm (Š x V)
- Rozměry jednoduchých dveří: 88 x 75 cm (Š x V)
- Výška sloupku: 115 cm
- Název řady: Kampen
- Montážní materiál je součástí dodávky
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Brány a branky |
|---|---|
| EAN: | 8720286561911 |
| Šířka: | 103 cm |
| Výška: | 120 cm |
| Barva: | černá |
| Materiál: | kov |
| Celkové rozměry: | 103 x 120 cm (Š x V) |
| Výška sloupku: | 115 cm |
| Hmotnost: | 11.15 kg |
| Rozměry jednoduchých dveří: | 88 x 75 cm (Š x V) |
| Název řady: | Kampen |
-1.png)