Plotová branka ocel 100 x 200 cm [142029]
Kód: 142029 142027 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Pokud chcete oddělit vaši zahradu od okolního světa, pak je tato plotová branka v moderním stylu ideální řešení. Je velmi stabilní a odolná a snadno s její pomocí vytvoříte praktickou bezpečnostní bariéru a zároveň vstup do vaší zahrady, dvora či terasy.
Naše zahradní branka je svařovaná ze silných vertikálních drátů a dvojitých vodorovných drátů, které jí dodávají mimořádnou pevnost, zajišťují vysoký stupeň zabezpečení a zároveň vytvářejí báječný vstup do vašeho objektu. Brána je vyrobená z pevné oceli, je opatřena práškovým nástřikem proti rzi a korozi. Tato plotová branka je opatřena robustními závěsy pro snadnou instalaci a v dodávce je také vysoce odolný uzamykací systém se dvěma odpovídajícími klíči.
Tato zahradní branka je skvělou kombinací stylu, pevnosti, stability a odolnosti vůči korozi!
- Materiál: Ocel s práškovým nástřikem
- Celkové rozměry: 106 x 248 cm (Š x V)
- Rozměry panelu brány: 82 x 200 cm (Š x V)
- Nastavitelná šířka: 103–105 cm
- Hloubka zapuštění: 35–40 cm
- Rozměry ok: 5 x 20 cm (Š x V)
- Rozměry trubky sloupku: 6 x 6 cm (D x Š)
- Rozměry trubky panelu: 4 x 4 cm (D x Š)
- Horizontální průměr drátu: 6 mm
- Svislý průměr drátu: 5 mm
- 2 čtvercové sloupky s robustními panty pro snadnou instalaci
- Odolný zámek se 2 odpovídajícími klíči (součástí balení)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Brány a branky |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 106 cm |
| Výška: | 248 cm |
| Barva: | tmavě šedá, zelená |
| Materiál: | kov |
| Nastavitelná šířka: | 103–105 cm |
| Hloubka zapuštění: | 35–40 cm |
| Hmotnost: | 31.7 kg |
| Celkové rozměry: | 106 x 248 cm (Š x V) |
| Rozměry panelu brány: | 82 x 200 cm (Š x V) |
| Rozměry ok: | 5 x 20 cm (Š x V) |
| Rozměry trubky sloupku: | 6 x 6 cm (D x Š) |
| Rozměry trubky panelu: | 4 x 4 cm (D x Š) |
| Horizontální průměr drátu: | 6 mm |
| Svislý průměr drátu: | 5 mm |
-1.png)