Plot s sloupkem Šedá [3336577]
Kód: 3336577Související produkty
Detailní popis produktu
Tato sada venkovních plotových panelů skvěle poslouží jako ochrana pro zahrady a terasy. Je navržená tak, aby odolávala špatnému počasí a zároveň ti poskytla soukromí a bezpečnost. Uspořádání můžeš přizpůsobit svým potřebám, je to fakt jednoduché.
- Odolný povrch: Naše plotové panely mají práškový povrch, který vydrží všechny venkovní podmínky. Tenhle nátěr je chrání před vyblednutím a prodlužuje jejich životnost.
- Přizpůsobitelnost: Můžeš si je snadno přizpůsobit podle svých potřeb. Ať už chceš ohraničit nějakou část nebo vytvořit oddělenou zónu, modulární design umožňuje jednoduché přizpůsobení.
- Robustní konstrukce: Tyhle panely jsou vyrobené z kvalitních materiálů, což zajišťuje jejich stabilitu. Snáší vítr a drobné nárazy, takže máš klid na duši. Panelům zůstane tvar i po všech sezónách.
- Snadná údržba: Udržet tyhle panely v top stavu je super snadné. Stačí je někdy otřít vlhkým hadříkem, aby pořád vypadaly skvěle.
- Moderní vzhled: Čisté linie a minimalismus ukazují, že patří do moderního designu. Skvěle se hodí do každého exteriéru, ať už jde o estetiku nebo funkčnost.
- Barva: Šedá
- Materiál: Ocel
- Dokončit: Práškové lakování
- Celkové rozměry: 1000 x 2,7 x 150 cm (D x Š x V)
- Velikost jednoho panelu: X x cm
- Závaží: 10 kg
- Odolné
- Svařovaný drátěný plot
- Pouze pro venkovní použití
- Vyžaduje sestavení: Ano
- Dodávky:
- 1 x plotový roll :1.6 x 50 m
- 88 x sloup :80 m
- 1 x sada šroubů a matic
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Plotové dílce |
|---|---|
| EAN: | 8721158928245 |
| Šířka: | 2.7 cm |
| Hloubka: | 1000 cm |
| Výška: | 150 cm |
| Barva: | šedá |
| Materiál: | kov |
| Hmotnost: | 10.91 kg |
| Celkové rozměry: | 1000 x 2,7 x 150 cm (D x Š x V) |
| 1 x plotový roll : | 1.6 x 50 m |
| 88 x sloup : | 80 m |
| Rozměr balení 1: | 15 x 15 x 154 cm |
| Rozměr balení 2: | 15.3 x 9.2 x 112.4 cm |
| Dokončit: | Práškové lakování |
| Velikost jednoho panelu: | X x cm |
| Závaží: | 10 kg |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
-1.png)