Pleny pro psy 100 ks 60 x 45 cm netkaná textilie [170757]
Kód: 170757Související produkty
ZDARMAZDARMA
4100921
ZDARMAZDARMA
4100920
ZDARMAZDARMA
4100914
ZDARMAZDARMA
3189101
ZDARMAZDARMA
3189137
ZDARMAZDARMA
3189128
Detailní popis produktu
Tyto vysoce absorpční pleny jsou vhodné jak pro trénink štěňat, tak pro starší psy, kteří mají problémy s inkontinencí.
Každá plena se skládá ze 4 vrstev, které zabraňují jakémukoliv úniku. Horní absorpční vrstva, vyrobená z netkané textilie, zachycuje vlhkost a snižuje intenzitu nepříjemného zápachu. Vrstva hebkého papíru směřuje tekutinu požadovaným směrem a jádro z buničiny ji okamžitě přeměňuje na gel. Spodní vrstva tréninkových plen – PE těsnící vrstva – chrání podlahu před poškozením.
- Barva: modrá a bílá
- Rozměry: 60 x 45 cm (D x Š)
- Materiál: horní vrstva z netkané textilie + hebký papír + buničina + spodní vrstva z PE fólie
- Absorpční kapacita: 150 ml
- Balení obsahuje 100 kusů plen
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Toalety a pleny pro pejsky |
|---|---|
| EAN: | 8719883586793 |
| Šířka: | 45 cm |
| Hloubka: | 60 cm |
| Barva: | bílá/modrá |
| Materiál: | papír |
| Rozměry: | 60 x 45 cm (D x Š) |
| Absorpční kapacita: | 150 ml |
| Hmotnost: | 3.35 kg |
-1.png)