plážová židle Světle šedá Pevné teakové dřevo [42032667]
Kód: 42032667Související produkty
Detailní popis produktu
Tahle moderní plážová židle nabídne elegantní a funkční design, ideální pro venkovní posezení na terasách, v zahradách nebo na plážích. Díky robustní konstrukci z teakového dřeva je hodně odolná a vydrží jak počasí, tak sluneční dny.
- Teakové dřevo: Naše židle je z masivního teakového dřeva, co je fakt odolný a dělá z ní super volbu na ven. Stárne elegantně, i když ji používáš často.
- Úprava pohodlí: Židle má nastavitelné opěrky, takže ji snadno vychytáš do tří pozic a užiješ si pohodlí v sezení, lenošení nebo ležení venku.
- Voděodolná tkanina: Židle je potažena polyesterem, co vydrží déšť i slunce, fakt si udrží svůj svěží vzhled a pohodlně se na ní sedí.
- Šetří místo: Skládací design ti usnadní uskladnění, když ji nepoužíváš, aniž by o něco šla elegance nebo pohodlí. Jednoduše ji slož a schovej do menších prostor.
- Snadná údržba: Stačí ji otřít vlhkým hadříkem, a bude v top stavu. Byla navržená tak, abys s údržbou neměl moc práce, takže si můžeš užívat venkovní chvíle bez stresu.
Je dobré vědět:
- Maximální hmotnost 110 kg na sedadlo.
- Barva: Světle šedá
- Arm colour: Hnědá
- Materiál: Pevné teakové dřevo
- Arm material: Masivní teakové dřevo
- Celkové rozměry: 107 x 61 x 96 cm (D x Š x V)
- Kapacita sezení: 1
- Maximální hmotnost: 110 kg
- Věkové rozmezí: Dospělý
- Pouze pro venkovní použití
- Nastavitelný typ: Skládací
- Nastavitelné rozměry min/max: 60-79 cm
- Voděodolný
- Odolné proti UV
- Skládací
- Univerzální použití
- S područkami
- Polštář v ceně: Ne
- Polštář v ceně: Ne
- Vyžaduje sestavení: Ano
- Obsah balení:
- 1 x plážová židle
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní židle a křesla |
|---|---|
| EAN: | 8721364763258 |
| Šířka: | 61 cm |
| Hloubka: | 107 cm |
| Výška: | 96 cm |
| Barva: | šedá |
| Materiál: | masivní dřevo |
| Hmotnost: | 7.48 kg |
| Arm colour: | Hnědá |
| Arm material: | Masivní teakové dřevo |
| Celkové rozměry: | 107 x 61 x 96 cm (D x Š x V) |
| Kapacita sezení: | 1 |
| Maximální hmotnost: | 110 kg |
| Věkové rozmezí: | Dospělý |
| Nastavitelný typ: | Skládací |
| Nastavitelné rozměry min/max: | 60-79 cm |
| Polštář v ceně: | Ne |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Rozměr balení 1: | 12 x 12 x 15 cm |
ZDARMAZDARMA
3214560
ZDARMAZDARMA
4108272
ZDARMAZDARMA
365265
ZDARMAZDARMA
368714
ZDARMAZDARMA
3214521
ZDARMAZDARMA
3214556
ZDARMAZDARMA
3214565
ZDARMAZDARMA
367651
-1.png)