Otočné jídelní židle 2 ks textil [323093]
Kód: 323096 323094 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Tato sada stylových jídelních židlí nejen půvabně oživí vaši jídelnu nebo kuchyni, ale také vám zaručí maximální komfort.
Tyto kuchyňské židle představují perfektní kombinaci pohodlí a moderního stylu. Jejich ergonomicky zakřivený tvar se dokonale přizpůsobí tvaru vašeho těla a zajistí vám maximální pohodlí. Kovový rám zvyšuje estetickou hodnotu a také zaručuje stabilitu pro použití v různých prostředích. Silné polstrování vám poskytne pohodlné sezení a odpočinek po náročném dni.
- Materiál: textil (100% polyester), kov
- Rozměry: 54 x 62 x 80 cm (Š x H x V)
- Područka: ano
- Montáž nutná: ano
- Balení obsahuje:
- 2 x jídelní židle
- Max. nosnost: 110 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídelní židle |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 54 cm |
| Hloubka: | 62 cm |
| Výška: | 80 cm |
| Barva: | béžová, černá, červená, hnědá, modrá, šedá, tmavě šedá, zelená, žlutá |
| Materiál: | kov + syntetický textil |
| Rozměry: | 54 x 62 x 80 cm (Š x H x V) |
| Područka: | ano |
| Montáž nutná: | ano |
| Max. nosnost: | 110 kg |
| Hmotnost: | 13.05 kg |
-1.png)