Osmanský rám postele s matrací 90x190cm textil [3311071]
Kód: 3311073 3311077 3311072 3311076 3311071 3311075 3311074 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Používejte tuto taburetku s matrací pro klidný spánek! Nabízí úložný prostor i pohodlný spánek.
- Měkký a odolný materiál: Polyesterová tkanina nabízí kombinaci měkkosti, prodyšnosti a odolnosti a zaručuje vám maximální pohodlí a útulnost.
- Matrace s taštičkovými pružinami: Tato matrace s taštičkovými pružinami má jednotlivé taštičkové pružiny, které fungují nezávisle a poskytují personalizovanou oporu reagováním pouze na tlak v každé oblasti. Tato konstrukce zabraňuje „srolování“ a snižuje přenos pohybu ve srovnání s tradičními matracemi s otevřenými pružinami. Každá taštičková pružina podpírá tělo individuálně.
- Dostatek úložného prostoru pod postelí: Díky hydraulickému zvedacímu mechanismu nabízí rám postele dostatek úložného prostoru pod postelí, maximalizuje prostor, aniž by zabíral další podlahovou plochu. Jednoduchým zatažením za rukojeť se lamelový rošt plynule zvedne, což vám umožní rychle a bez námahy vyndat vaše věci.
- Pohodlná vrchní matrace: Tato vrchní matrace zvyšuje oporu a pohodlí díky svému měkkému a prodyšnému povrchu a zároveň prodlužuje životnost vaší matrace. Jeho odnímatelný potah umožňuje snadné praní, takže údržba je hračka.
Dobré vědět:
- Z hygienických důvodů nelze matraci vrátit, pokud je obal odstraněn nebo otevřen.
- Tento rám postele má lamelový rošt a lamely jsou součástí balení.
- Rám postele
- Materiál: textil (100% polyester), kov, překližka, kompozitní dřevo
- Celkové rozměry: 193 x 90 x 23,5 cm (D x Š x V)
- Max. nosnost: 140 kg
- Úložný prostor pod postelí
- Hydraulický zvedací mechanismus
- Montáž nutná: ano
- Matrace:
- Materiál: textil (100% polyester)
- Výplňový materiál: taštičkové pružiny, pěna
- Pevnost: střední
- Rozměry: 90 x 190 x 20 cm (Š x D x V)
- Vrchní matrace:
- Materiál: textil (100% polyester)
- Výplňový materiál: molitan
- Rozměry: 90 x 190 x 5 cm (Š x D x V)
- Snímatelný a pratelný potah
- Balení obsahuje:
- 1 x rám postele
- 1x matrace
- 1x vrchní matrace
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jednolůžka |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 90 cm |
| Hloubka: | 190 cm |
| Výška: | 5 cm |
| Barva: | béžová, černá, hnědá, modrá, šedá, tmavě šedá |
| Materiál: | syntetický textil |
| Celkové rozměry: | 193 x 90 x 23,5 cm (D x Š x V) |
| Max. nosnost: | 140 kg |
| Montáž nutná: | ano |
| Výplňový materiál: | molitan |
| Pevnost: | střední |
| Rozměry: | 90 x 190 x 5 cm (Š x D x V) |
| Hmotnost: | 56.28 kg |
| Rozměr balení 1: | 29.7 x 29 x 101.1 cm |
| Rozměr balení 2: | 24.7 x 24.4 x 51 cm |
| Rozměr balení 3: | 25.6 x 15.5 x 112.9 cm |
-1.png)