Organizéry na součástky 5 ks 40 x 30 x 5 cm polypropylen [152095]
Kód: 152095Detailní popis produktu
Tato praktická sada organizérů na součástky s nastavitelnými přepážkami je skvělým pomocníkem do garáže, dílny a na podobná místa!
- Průhledné víko: Průhledné víko zajišťuje přehled o vnitřním obsahu. Přesně tak vidíte, kde máte šrouby, matice, hřebíky a další drobné součástky.
- Nastavitelné přepážky: Kufřík s nastavitelnými přepážkami lze rozdělit na několik přihrádek, aby mělo vše své místo.
- Široké uplatnění: Tento praktický box na součástky je vynikající volbou pro všechny, kdo při kutilství a ručních pracích oceňují pořádek a přehled, a dokonce i pro profesionály na pracovišti.
- Barva: průhledná, černá a červená
- Materiál: PP (polypropylen)
- Rozměry: 40 x 30 x 5 cm (D x Š x V)
- 26 přepážek v každém organizéru
- Možné propojit
- S rukojetí
5x organizér na součástky
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsné systémy a organizéry |
|---|---|
| EAN: | 8720287011279 |
| Šířka: | 30 cm |
| Hloubka: | 40 cm |
| Výška: | 5 cm |
| Barva: | černá/červená |
| Materiál: | plast |
| Rozměry: | 40 x 30 x 5 cm (D x Š x V) |
| Hmotnost: | 3.8 kg |
-1.png)