Organizéry na součástky 10 ks 40 x 30 x 5 cm polypropylen [3106445]
Kód: 3106445Detailní popis produktu
Tato praktická sada organizérů na součástky je skvělým pomocníkem do garáže, dílny a na podobná místa!
- Průhledné víko: Průhledné víko zajišťuje přehled o vnitřním obsahu. Přesně tak vidíte, kde máte šrouby, matice, hřebíky a další drobné součástky.
- Více přihrádek: Kufřík lze rozdělit na několik přihrádek různých velikostí, aby mělo vše své místo.
- Široké uplatnění: Tento praktický box na součástky je vynikající volbou pro všechny, kdo při kutilství a ručních pracích oceňují pořádek a přehled, a dokonce i pro profesionály na pracovišti.
- Barva: průhledná, černá a červená
- Materiál: PP (polypropylen)
- Rozměry: 40 x 30 x 5 cm (D x Š x V)
- Každý organizér obsahuje 21 přihrádek (2 velké, 5 středních, 14 malých)
- S rukojetí
- Balení obsahuje:
- 10x organizér na součástky
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsné systémy a organizéry |
|---|---|
| EAN: | 8720287051848 |
| Šířka: | 30 cm |
| Hloubka: | 40 cm |
| Výška: | 5 cm |
| Barva: | černá/červená |
| Materiál: | plast |
| Rozměry: | 40 x 30 x 5 cm (D x Š x V) |
| Hmotnost: | 8.8 kg |
-1.png)