Opěrné kolo pro přívěs s dělenou svorkou 60 mm pozinkovaná ocel [4008433]
Kód: 4008433Detailní popis produktu
Toto 60mm opěrné kolo s dělenou svorkou slouží ke stabilizaci přívěsu nebo jako pomůcka při spouštění spřáhla na tažnou kouli.
- Odolný materiál: Kolo pro přívěs je vyrobeno z pozinkované oceli, která je odolná vůči korozi a povětrnostním vlivům.
- Nastavitelná konstrukce: Tento zvedák lze výškově nastavit od 63 cm do 87,5 cm, což je více než dostatečné pro odpojení spřáhla nebo jeho spuštění na většinu tažných koulí.
- Kolo z masivní pryže: Pryžové kolečko po připojení umožňuje snadný pohyb přívěsu.
- Praktická svorka: Svorka je na konci rukojeti vybavena gumovým držadlem pro snadnější manévrování. Otevírá se a umožňuje rychlé a snadné vyjmutí nosného rámu a kola.
- Materiál: pozinkovaná ocel
- Celkové rozměry: (63-87,5) x 32 cm (D x Š)
- Průměr kola: 21,5 x 6,5 cm (průměr x V)
- Maximální nosnost: 400 kg
- Průměr trubky: 60 mm
- Průměr upínací hřídele: 60 mm
- Vzdálenost mezi středy upevňovacích otvorů: 10,5 cm
- Ideální pro přívěsy a obytné vozy
- Balení obsahuje:
- 1x opěrné kolo přívěsu
- 1x dělená svorka
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Součástky a příslušenství k vozidlu |
|---|---|
| EAN: | 8721102638527 |
| Materiál: | kov |
| Celkové rozměry: | (63-87,5) x 32 cm (D x Š) |
| Průměr kola: | 21,5 x 6,5 cm (průměr x V) |
| Maximální nosnost: | 400 kg |
| Průměr trubky: | 60 mm |
| Průměr upínací hřídele: | 60 mm |
| Vzdálenost mezi středy upevňovacích otvorů: | 10,5 cm |
| Hmotnost: | 10.2 kg |
-1.png)