Opěrné kolo pro přívěs s dělenou svorkou 48 mm pozinkovaná ocel [152240]
Kód: 152240Detailní popis produktu
Toto 48mm opěrné kolo s dělenou svorkou slouží ke stabilizaci přívěsu nebo jako pomůcka při spouštění spřáhla na tažnou kouli.
- Odolný materiál: Kolo je vyrobeno z pozinkované oceli, která je odolná vůči korozi a povětrnostním vlivům.
- Nastavitelná konstrukce: Tento zvedák lze výškově nastavit od 59 cm do 82 cm, což je více než dostatečné pro odpojení spřáhla nebo jeho spuštění na většinu tažných koulí.
- Nafukovací pryžové kolo: Pryžové nafukovací kolo po připojení umožňuje snadný pohyb přívěsu.
- Praktická svorka: Svorka je na konci rukojeti vybavena gumovým držadlem pro snadnější manévrování. Otevírá se a umožňuje rychlé a snadné vyjmutí nosného rámu a kola.
Je dobré vědět:
- Aby byla montáž co nejjednodušší, je každý výrobek dodáván s návodem.
- Materiál: pozinkovaná ocel
- Celkové rozměry: (59–82) x 34 cm (D x Š)
- Rozměry svorky: 13,5 x 6,5 x 14 cm (Š x H x V)
- Maximální nosnost: 150 kg
- Průměr trubky: 48 mm
- 260mm nafukovací gumové kolo s kovovým ráfkem
- Balení obsahuje:
- 1x opěrné kolečko
- 1x dělená svorka
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Součástky a příslušenství k vozidlu |
|---|---|
| EAN: | 8720287077145 |
| Materiál: | kov |
| Celkové rozměry: | (59–82) x 34 cm (D x Š) |
| Rozměry svorky: | 13,5 x 6,5 x 14 cm (Š x H x V) |
| Maximální nosnost: | 150 kg |
| Průměr trubky: | 48 mm |
| Hmotnost: | 5.2 kg |
-1.png)