Odkládací stolky 3 ks dřevotříska [808589]
Kód: 808585 808586 808588 815987 815989 815988 856676 856677 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Nezbytná součást každého obytného prostoru: odkládací stolky! Tyto klasické odkládací stolky různých velikostí mohou splnit vaše rozmanité potřeby.
- Odolný materiál: Kompozitní dřevo je mimořádně kvalitní, má hladký povrch a vyznačuje se pevností, stabilitou a odolností proti vlhkosti.
- Multifunkční použití: Tyto stolky ke gauči můžete použít ve vašem obývacím pokoji k odkládání nápojů či jiných nezbytností, které potřebujete mít po ruce. Můžete také jeden z nich umístit do ložnice a využít jako jedinečný noční stolek!
- Snadno omyvatelný povrch: Tyto koncové stolky se snadno čistí vlhkým hadříkem.
Poznámka:
- Každý produkt je dodáván s montážním návodem v krabici pro snadnou montáž.
- Materiál: kompozitní dřevo
- Rozměry velkého stolku: 45 x 45 x 45 cm (D x Š x V)
- Rozměry středního stolku: 35 x 35 x 35 cm (D x Š x V)
- Rozměry malého stolku: 24 x 24 x 24 cm (D x Š x V)
- Balení obsahuje:
- 1 x velký stolek
- 1 x střední stolek
- 1 x malý stolek
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Odkládací stolky |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Barva: | bílá, černá, světlé dřevo, tmavé dřevo, šedá, bílá/světlé dřevo |
| Materiál: | dřevotříska |
| Rozměry velkého stolku: | 45 x 45 x 45 cm (D x Š x V) |
| Rozměry středního stolku: | 35 x 35 x 35 cm (D x Š x V) |
| Rozměry malého stolku: | 24 x 24 x 24 cm (D x Š x V) |
| Hmotnost: | 21.63 kg |
-1.png)