Odkládací stolky 2 ks 31,5x24,5x64,5cm hrubé mangovníkové dřevo [321970]
Kód: 321970Detailní popis produktu
Tento odkládací stolek z hrubého mangovníkového dřeva je jak stylový, tak praktický.
Koncový stolek je vyrobený z hrubého mangovníkového dřeva. Masivní mangovník je tropické tvrdé dřevo, které jednak unese značnou váhu a jednak výborně odolává působení času a neopotřebovává se. Zručné zpracování a nádherná kresba dřeva dávají každému kusu nábytku jedinečná charakter, takže nenajdete dva stejné. Práškově lakované železné nohy jsou bytelné.
Důležité upozornění: Barvy se mohou lišit kus od kusu, takže je každý nábytek jedinečný. Výběr kusu k dodání je náhodný.
- Materiál: hrubé mangovníkové dřevo s přírodním povrchem, práškově lakované železo
- Rozměry: 31,5 x 24,5 x 64,5 cm (D x Š x V)
- Montáž nutná: ano
- Balení obsahuje:
- 2 x odkládací stolek
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Odkládací stolky |
|---|---|
| EAN: | 8720286067475 |
| Šířka: | 24.5 cm |
| Hloubka: | 31.5 cm |
| Výška: | 64.5 cm |
| Materiál: | dřevo + kov |
| Rozměry: | 31,5 x 24,5 x 64,5 cm (D x Š x V) |
| Montáž nutná: | ano |
| Hmotnost: | 7.05 kg |
-1.png)