Odkládací stolky 2 ks 31,5x24,5x64,5 cm masivní akáciové dřevo [321971]
Kód: 321971Detailní popis produktu
Tento odkládací stolek z masivního akáciového dřeva je stylový a praktický.
Koncový stolek je zhotovený z masivní akácie, což je tvrdé dřevo s hustou kresbou. Má překrásný design, kterým zaujme na první pohled, a je velice stabilní a odolný. Zručné řemeslné zpracování a nádherná kresba dřeva od sebe jednotlivé kusy navzájem lehce odlišují. Práškově lakované železné nohy jsou bytelné a robustní.
Důležité upozornění: Barvy se mohou lišit kus od kusu, takže je každý nábytek jedinečný. Výběr kusu k dodání je náhodný.
- Materiál: masivní akáciové dřevo s přírodním povrchem, práškově lakované železo
- Rozměry: 31,5 x 24,5 x 64,5 cm (D x Š x V)
- Montáž nutná: ano
- Balení obsahuje:
- 2 x odkládací stolek
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Odkládací stolky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8720286067482 |
| Šířka: | 24.5 cm |
| Hloubka: | 31.5 cm |
| Výška: | 64.5 cm |
| Materiál: | kov + masivní dřevo |
| Rozměry: | 31,5 x 24,5 x 64,5 cm (D x Š x V) |
| Montáž nutná: | ano |
| Hmotnost: | 7.6 kg |
-1.png)