Odkládací stolek 45 x 30 x 60 cm masivní teakové dřevo [340750]
Kód: 340750Detailní popis produktu
Tento dřevěný odkládací stolek je praktickým i dekorativním doplňkem do vaší domácnosti.
- Masivní teakové dřevo: Masivní teakové dřevo je krásný přírodní materiál. Prošlo již procesem smršťování, bylo uměle vysušené a poté ošetřeno rustikální povrchovou úpravou. Teakové dřevo je známé svou výjimečnou pevností a odolností vůči povětrnostním vlivům.
- Dostatek úložného prostoru: K dispozici jsou 2 otevřené přihrádky pro uložení knih, časopisů nebo malých nezbytností, které tak budete mít po ruce.
- Robustní stolní deska: Pevná stolní deska je ideální k podávání nápojů či jídla nebo k vystavení rostlin a dalších dekorativních předmětů.
- Všestranné použití: Je to skutečně perfektní odkládací stolek do vašeho obývacího pokoje, ložnice nebo kanceláře, ale poslouží vám také jako stojan na rostliny, stolek pod lampu, telefonní stolek, noční stolek a stolek na dekorativní předměty.
- Materiál: masivní teakové dřevo
- Rozměry: 45 x 30 x 60 cm (Š x H x V)
- Montáž nutná: ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Odkládací stolky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8720286819098 |
| Šířka: | 45 cm |
| Hloubka: | 30 cm |
| Výška: | 60 cm |
| Materiál: | masivní dřevo |
| Rozměry: | 45 x 30 x 60 cm (Š x H x V) |
| Montáž nutná: | ano |
| Hmotnost: | 12.35 kg |
-1.png)