Odkládací stolek 38x38x40 cm kompozitní dřevo a borovice [345605]
Kód: 345605Detailní popis produktu
Tento odkládací stolek skandinávského stylu je praktickým i dekorativním doplňkem do vaší domácnosti.
- Odolný materiál: Kompozitní dřevo je mimořádně kvalitní, má hladký povrch a vyznačuje se pevností, stabilitou a odolností proti vlhkosti.
- Praktická horní deska: Horní deska tohoto konferenčního stolku nabízí bezpečnou plochu na servírování občerstvení a nápojů nebo na vystavení váz, mís s ovocem či jiných dekorací.
- Nohy z masivní borovice: Dřevěné nožičky dodávají stolku přirozený a příjemný vzhled a zároveň zajišťují stabilitu. Skvěle se hodí do jakéhokoli interiéru.
- Všestranný design: Tento stolek na lampičku je ideální do vašeho obývacího pokoje jako odkládací stolek a dokonce i jako malý konferenční stolek. Výtečně vám ale poslouží také v ložnici jako noční stolek!
Poznámka:
- Každý produkt je dodáván s montážním návodem v krabici pro snadnou montáž.
- Materiál: kompozitní dřevo, masivní borové dřevo
- Rozměry: 38 x 38 x 40 cm (D x Š x V)
- Výška podnosu (vnější): 5 cm
- Výška podnosu (vnitřní): 4 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Odkládací stolky |
|---|---|
| EAN: | 8720287102281 |
| Šířka: | 38 cm |
| Hloubka: | 38 cm |
| Výška: | 40 cm |
| Barva: | bílá, černá, šedá |
| Materiál: | dřevotříska |
| Rozměry: | 38 x 38 x 40 cm (D x Š x V) |
| Výška podnosu (vnější): | 5 cm |
| Výška podnosu (vnitřní): | 4 cm |
| Hmotnost: | 2.9 kg |
-1.png)