Noční stolek FLAM 40 x 35 x 50 cm masivní borové dřevo [357812]
Kód: 357812Detailní popis produktu
Tento dřevěný noční stolek se stylovým designem snadno zapadne do vaší ložnice nebo obývacího pokoje a dodá vašemu interiéru nadčasový šarm.
- Masivní borové dřevo: Masivní borové dřevo je krásný přírodní materiál. Borové dřevo má rovnou kresbu a obsahuje suky, které materiálu dodávají jeho charakteristický, rustikální vzhled. Noční stolek je vyroben z masivního borového dřeva a je odolný a robustní.
- Dostatek úložného prostoru: Noční stolek je vybaven praktickou zásuvkou a přihrádkou, kde budete mít své nezbytnosti vždy po ruce.
- Snadná údržba: Koncový stolek se snadno čistí vlhkým hadříkem a vyžaduje méně údržby.
- Praktická úchytka: Skříňka k posteli je vybavena jednou úchytkou, která usnadňuje otevírání a zavírání skříňky a zároveň jí dodává na kráse.
Varování:
- Aby se zabránilo převrácení, musí být tento výrobek používán s dodaným nástěnným upevňovacím zařízením.
- Materiál: masivní borové dřevo s povrchovou úpravou v odstínu dubu, kompozitní dřevo, plast
- Rozměry: 40 x 35 x 50 cm (Š x H x V)
- 1 plastová úchytka
- S 1 zásuvkou a 1 otevřenou přihrádkou
- Dřevěné nohy
- Řada: FLAM
- Montáž nutná: ano
- Legal Documents:
Další informace o tom, jak předcházet překlopení nábytku naleznete zde
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Noční stolky |
|---|---|
| EAN: | 8721012107472 |
| Šířka: | 40 cm |
| Hloubka: | 35 cm |
| Výška: | 50 cm |
| Materiál: | masivní dřevo |
| Rozměry: | 40 x 35 x 50 cm (Š x H x V) |
| Řada: | FLAM |
| Montáž nutná: | ano |
| Legal Documents: | Další informace o tom, jak předcházet překlopení nábytku naleznete zde |
| Hmotnost: | 9.55 kg |
| Rozměr balení 1: | 40.4 x 15 x 46.2 cm |
-1.png)