Noční stolek 40 x 30 x 50 cm masivní teakové dřevo [287894]
Kód: 287894Detailní popis produktu
Tento noční stolek v koloniálním stylu je vyrobený z masivního teakového dřeva a vyzařuje rustikální kouzlo, s nímž skvěle doplní zařízení vašeho interiéru.
Noční stolek má robustní horní desku z tvrdého dřeva, na kterou si můžete postavit lampičku na čtení, budík nebo cokoliv jiného, co by se vám hodilo mít hned u postele. Zásuvka vám poskytne spoustu místa pro přehledné uložení nejrůznějších menších předmětů, které chcete mít na dosah ruky.
- Materiál: masivní teakové dřevo
- Rozměry: 40 x 30 x 50 cm (D x Š x V)
- 1 zásuvka
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Noční stolky |
|---|---|
| EAN: | 8719883824703 |
| Šířka: | 30 cm |
| Hloubka: | 40 cm |
| Výška: | 50 cm |
| Materiál: | masivní dřevo |
| Rozměry: | 40 x 30 x 50 cm (D x Š x V) |
| Hmotnost: | 8.8 kg |
| Rozměr balení 1: | 46 x 38 x 56.5 cm |
-1.png)