Noční stolek 40 x 30 x 50 cm masivní mangovníkové dřevo [288101]
Kód: 288101Detailní popis produktu
Tento dřevěný noční stolek v klasickém stylu s vyřezávaným květinovým vzorem vnese do vašeho interiéru nádech rustikálního šarmu.
Noční stolek je vyrobený z masivního mangovníkového dřeva a má robustní horní desku z tvrdého dřeva. Můžete na ní postavit noční lampičku, budík nebo cokoliv, co potřebujete mít po ruce vedle postele. Zásuvka a skříňka navíc poskytují dostatek prostoru pro přehledné uložení různých drobných věcí na dosah ruky. Poslouží vám také jako odkládací skříňka, odkládací stolek nebo koncový stolek.
Sestavení tohoto nočního stolku je také snadné.
- Materiál: masivní mangovníkové dřevo, MDF
- Rozměry: 40 x 30 x 50 cm (D x Š x V)
- Povrchová úprava: leštěné, natřené a nalakované
- S 1 dvířky a 1 zásuvkou
- S vyřezávaným květinovým designem
- Montáž nutná: ano
- Upozornění: Aby nedošlo k převrácení, je třeba tento produkt upevnit ke zdi pomocí dodaného příslušenství.
- Legal Documents:
Další informace o tom, jak předcházet překlopení nábytku naleznete zde
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Noční stolky |
|---|---|
| EAN: | 8719883998152 |
| Šířka: | 30 cm |
| Hloubka: | 40 cm |
| Výška: | 50 cm |
| Materiál: | masivní dřevo |
| Rozměry: | 40 x 30 x 50 cm (D x Š x V) |
| Povrchová úprava: | leštěné, natřené a nalakované |
| Montáž nutná: | ano |
| Upozornění: | Aby nedošlo k převrácení, je třeba tento produkt upevnit ke zdi pomocí dodaného příslušenství. |
| Legal Documents: | Další informace o tom, jak předcházet překlopení nábytku naleznete zde |
| Hmotnost: | 7.7 kg |
| Rozměr balení 1: | 45 x 36 x 56 cm |
-1.png)