Noční stolek 40 x 30 x 50 cm masivní akáciové dřevo [320474]
Kód: 320474Detailní popis produktu
Tento dřevěný noční stolek oživí vaše bydlení svým rustikálním šarmem.
Odkládací stolek je vyrobený z masivního akáciového dřeva s přírodní povrchovou úpravou, takže je stabilní a dlouho vám vydrží. Zručné zpracování a překrásná kresba dřeva propůjčují každému kusu nábytku jedinečný charakter, takže nenajdete dva zcela stejné. Ve stolku je velká přihrádka s dvířky, kde si můžete ukládat nejrůznější věci. Robustní stolní deska je skvělé místo k vystavení dekorací. Stolek můžete uplatnit i jako noční stolek, úložnou skříňku apod.
Důležité upozornění: Barvy a odstíny dřeva se mohou lišit kus od kusu, takže je každý kus nábytku zcela jedinečný. Výběr kusu k dodání je náhodný.
- Materiál: masivní akáciové dřevo s přírodní povrchovou úpravou
- Rozměry: 40 x 30 x 50 cm (Š x H x V)
- Montáž nutná: ne
- VAROVÁNÍ: Aby nedošlo k převrácení, musí být tento produkt upevněný ke zdi pomocí přiloženého příslušenství.
- Legal Documents:
Další informace o tom, jak předcházet překlopení nábytku naleznete zde
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Noční stolky |
|---|---|
| EAN: | 8720286070192 |
| Šířka: | 40 cm |
| Hloubka: | 30 cm |
| Výška: | 50 cm |
| Materiál: | masivní dřevo |
| Rozměry: | 40 x 30 x 50 cm (Š x H x V) |
| Montáž nutná: | ne |
| Varování: | Aby nedošlo k převrácení, musí být tento produkt upevněný ke zdi pomocí přiloženého příslušenství. |
| Legal Documents: | Další informace o tom, jak předcházet překlopení nábytku naleznete zde |
| Hmotnost: | 12.66 kg |
| Rozměr balení 1: | 48 x 37.9 x 57.3 cm |
-1.png)