Noční stolek 40 x 30 x 50 cm hrubé mangovníkové dřevo [286379]
Kód: 286379Detailní popis produktu
Tento noční stolek z masivního mangovníkového dřeva vnese do vašeho interiéru nádech industriálního šarmu. Poslouží vám také jako odkládací skříňka, odkládací stolek nebo koncový stolek.
Dřevěný noční stolek má robustní horní desku z tvrdého dřeva, na kterou můžete umístit vaši lampičku, budík nebo cokoli jiného, co byste mohli potřebovat. 2 zásuvky navíc poskytují dostatek prostoru pro přehledné uložení různých drobných věcí na dosah ruky. Tento noční stolek s černým nátěrem bude skvělým doplňkem vaší ložnice.
Důležité upozornění: Barvy a kresba dřeva se mohou lišit kus od kusu, a proto je každý noční stolek půvabně jedinečný. Výběr kusu k dodání je náhodný.
- Materiál: solidní mangovníkové dřevo, masivní kaučukovníkové dřevo, železo, kompozitní dřevo
- Rozměry: 40 x 30 x 50 cm (D x Š x V)
- 2 zásuvky
- 4 kolečka
- S úchytkami
- Vyleštěné, natřené a nalakované
- Odolné a robustní
- Montáž nutná: ano
- UPOZORNĚNÍ: Aby nedošlo k převrácení, je třeba tento produkt připevnit ke zdi pomocí dodaného příslušenství.
- Legal Documents:
Další informace o tom, jak předcházet překlopení nábytku naleznete zde
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Noční stolky |
|---|---|
| EAN: | 8719883819594 |
| Šířka: | 30 cm |
| Hloubka: | 40 cm |
| Výška: | 50 cm |
| Materiál: | kov + masivní dřevo |
| Rozměry: | 40 x 30 x 50 cm (D x Š x V) |
| Montáž nutná: | ano |
| Upozornění: | Aby nedošlo k převrácení, je třeba tento produkt připevnit ke zdi pomocí dodaného příslušenství. |
| Legal Documents: | Další informace o tom, jak předcházet překlopení nábytku naleznete zde |
| Hmotnost: | 15.52 kg |
| Rozměr balení 1: | 47 x 38 x 48 cm |
-1.png)