Noční stolek 50 x 30 x 51,5 cm kompozitní dřevo [806378]
Kód: 806364 806366 806370 806372 815828 815832 815830 856534 856536 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Vneste do stávající dekorace vašeho pokoje nádech moderního kouzla s tímto stylovým nočním stolkem!
- Prémiový materiál: Kompozitní dřevo je mimořádně kvalitní, má hladký povrch a vyznačuje se pevností, stabilitou a odolností proti vlhkosti.
- Dostatek úložného prostoru: Noční stolek je navržen s otevřenými přihrádkami, takže vám poskytne místo k přehlednému ukládání vašich časopisů, knih, dálkových ovladačů a dalších menších věcí, abyste je měli hezky po ruce.
- Pevná horní deska: Na robustní horní desce tohoto odkládacího stolku si můžete vystavit různé dekorace, jako jsou zarámované fotografie či pokojové rostliny.
- Snadné čištění: Tato noční skříňka se snadno čistí vlhkým hadříkem.
Varování:
- Aby nedošlo k převrácení, je třeba tento produkt upevnit ke zdi pomocí dodaného příslušenství.
- Materiál: kompozitní dřevo
- Rozměry: 50 x 30 x 51,5 cm (Š x H x V)
- Montáž nutná: ano
- Legal Documents:
Další informace o tom, jak předcházet překlopení nábytku naleznete zde
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Noční stolky |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 50 cm |
| Hloubka: | 30 cm |
| Výška: | 51.5 cm |
| Barva: | bílá, černá, světlé dřevo, tmavé dřevo, šedá, bílá/světlé dřevo |
| Materiál: | dřevotříska |
| Montáž nutná: | ano |
| Rozměry: | 50 x 30 x 51,5 cm (Š x H x V) |
| Hmotnost: | 9.14 kg |
| Legal Documents: | Další informace o tom, jak předcházet překlopení nábytku naleznete zde |
-1.png)