Nástěnné zahradní svítidlo - vodotěsné s pohybovým čidlem [40373]
Kód: 40373Detailní popis produktu
Toto nástěnné svítidlo je vyrobeno z nerezové oceli, a je možno jej snadno namontovat na stěnu nebo plot. Díky mléčnému sklu bude toto svítidlo vytvářet krásné a jemné světlo. Toto nástěnné svítidlo je vhodné pro žárovky a úsporné žárovky s paticí E27.
Pohybové čidlo rozsvítí svítidlo automaticky, pokud detekuje pohyb. Vzdálenost detekce pohybu lze korigovat šroubem od 4 do 8 metrů. Doba svícení je také nastavitelná od 8 sekund do 5 minut.
Světlo se rozsvítí jenom pokud je dostatečná tma:<30 Lux.
- Počet svítidel: 1
- Materiál: ocel a plast
- Pohybové čidlo: ano
- Max. příkon: 60 wattů
- Napětí:220–240V~
- Stupeň krytí: IP44
- Patice: E27
- Rozměry: 6 x 36 cm (Š x V)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Svítidla s pohybovým čidlem |
|---|---|
| EAN: | 8718475803416 |
| Šířka: | 6 cm |
| Výška: | 36 cm |
| Materiál: | kov + plast |
| Počet svítidel: | 1 |
| Pohybové čidlo: | ano |
| Max. příkon: | 60 wattů |
| Napětí: | 220–240V~ |
| Stupeň krytí: | IP44 |
| Patice: | E27 |
| Rozměry: | 6 x 36 cm (Š x V) |
| Hmotnost: | 0.5 kg |
-1.png)