Nástěnné voděodolné svítidlo s pohybovým čidlem - 2 ks [160166]
Kód: 160166Detailní popis produktu
Tato nástěnná vodě-odolná svítidla jsou vyrobena z nerez oceli a jsou vybavena pohybovým čidlem. Jejich instalace na zeď se snadná.
Jelikož mají tato svítidla stínidlo z mléčného skla, vyzařují příjemné světlo.
Svítidla jsou vhodná pro použití úsporných i běžných žárovek s paticí E27. Pohybové čidlo okamžitě rozsvítí svítidlo, pokud detekuje pohyb.
- Množství: 2 ks
- Materiál: Nerezová ocel a plast
- Detektor pohybu: Ano
- Max. výkon: 60 wattů
- Napětí: 220–240 V~
- Stupeň krytí: IP44
- Patice: E27
- Rozměry: 11 x 35 cm (Š x V)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnné venkovní osvětlení |
|---|---|
| EAN: | 8718475821649 |
| Šířka: | 11 cm |
| Výška: | 35 cm |
| Materiál: | kov + plast |
| Množství: | 2 ks |
| Detektor pohybu: | Ano |
| Max. výkon: | 60 wattů |
| Napětí: | 220–240 V~ |
| Stupeň krytí: | IP44 |
| Patice: | E27 |
| Rozměry: | 11 x 35 cm (Š x V) |
| Hmotnost: | 1 kg |
-1.png)